SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Jak w krótkim czasie zwiększyć ilosć powtórzeń na dróżku?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 490

napisał(a)
Temat przeniesiony przez OloKK z działu Style tradycyjne. Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 235 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8892
Mam pytanie ostatnio mieliśmy test w szkole , tak jak by czworobój, wliczał się: Drążek,brzuszki,wycisk na klatę i podnoszenie na tzw kierownicy najbardziej pracujące mięśnie to triceps i klata,
I właśnie gościu podniósł się na drążku 25 razy ja tylko 18 ale nie byłem w formie rekord mój to coś ponad 20,nie wiecie może co pomoże mi pomóc aby go pobić mam czas do końca marca:( Może z obciążeniem się podciągać??????
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 11983 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79498
A działy Ci się nie poyebały???

I co to jest dróżek?

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 235 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8892
Sory,już zmieniłem dział.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

abs czy a6w? na zgubienie fatu?

Następny temat

Słabe ręce, silna klata

Zawodniczki bikini fitness w seksownej bieliźnie Odchudzanie - jak długo mam czekać na efekty? Leksykon suplementacji: Dwuwinian choliny 07-08.10.2017 Mistrzostwa Polski Juniorów i Weteranów - WYNIKI Ania Nawrot absolutną zwyciężczynią Ben Weider Legacy Cup Trening gwiazd Hollywood - czy jesteś jedną z nich? Leksykon suplementacji: Gotu Kola Cellulit - co jest jego przyczyną i jak się go pozbyć?