SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak urosnac w gore w bicepsie ?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2468

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 145 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3554
Cwicze juz od 2 miesiecy, z dieta, i treningiem 2/3 razy w tygodniu,
wszystko ladnie mi idzie: sila, rzezba moze nie ale mase nabieram sprawnie (pije gainera monster mass) ale jest jeden problem.
Zauwazylem ze masa w bicepsie idze nie w te strone czyli, rece zaczynaja mi odstawac, przez to ze biceps sie poszerza, a nie leci w gore :/ gdy napinam bica i popatrzec na to od zewnetrznej strony to jest plaski... a od wewnetrznej strony to jest wielki i szeroki (36cm), przeraza mnie to bo rece zaczynaja tak sie smieszne po bokach rozkladac.
Jakie cwiczenia wykonywac na bica zeby szedl w gore??
Zaprzestalem robic mlotki i modlitewnik. Na bica cwicze tylko ze sztanga stojac, i hantelkami

Poradzcie cos bo zaczynam wygladac jak szerokoreki....
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6019 Wiek 17 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35589
Genetyka, tego nie przeskoczysz.
Radziłbym Ci olać treningi rąg, a skupić się na podstawach, zająć się ramionami jak już nabierzesz konkretnej masy

"In the end, everybody bleeds the same"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 499
Najlepiej by było jakbyś wkleił swoje zdjęcie. Ale z tego co widzę, to albo genetyka, albo biceps był bardzo mały i nabrał po prostu wymiarów. Ty nie jesteś do tego przyzwyczajony i panikujesz. Ja mam podobnie biceps zawsze mi odstawał trochę w bok. Ewentualnie jeszcze Tricepsy możesz mieć małe. Oczywiście mogę się mylić. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 349 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4362
biceps jak nazwa wskazuje to mięsień dwu-głowy i odstaje ci dlatego ze jedna głowka jest większa od drugiej :)
nie wiem jakie ale napewno są jakies cwiczenia zeby to wyrównac :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 256 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9374
Cwicze juz od 2 miesiecy
Haha, tekst roku!

1. Dlaczego ćwiczysz łapy? Z Twoim stażem powinieneś lecieć FBW na bazowych ćwiczeniach.
2. Biceps to nie tylko sam biceps. Pod nim znajduje się mięsień ramienny, który w znacznym stopniu wypycha biceps ku górze. ćwicząc ramienny biceps trochę się uwypukli, choć sam może zostać taki sam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 145 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3554
Owszem lece na FBW. A czemu mialbym lap nie cwiczyc?
To jakie moge cwicznia wykonywac na te glowe odpowiedzialna za wysokosc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 100 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1777
a moze takie cwiczenie???





jakis zamienik podnoszenie hantli w podporze o kolano na siedoco ale tego typu cwiczenia nie ma w atlasie :)

To cwiczenie ladnie rozbuduje ci glowe bicepsa :)

"Oddajemy się w niewolę prawa, aby zachować wolność".

Cyceron

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Siła - ogólnikowo

Następny temat

Problem z Bicem ;/

WHEY premium