SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Jak urosnąć, pomóżcie!!!

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 794

...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 320
Mam 16 lat, 172cm wzrostu, ważę 62kg, od 1.5 roku nie rosnę. Doradzcie mi co mam zrobić żeby urosnąć jeszcze chociaż z 10cm. Dodam że w życiu wypaliłem może z pięć papierosów, a piję tylko okazyjnie, średnio 1 piwo na 2 miesiące. Mam parę kompleksów np. jak przebywam wśród znajomych to ja jestem z nich najniższy i jest to trochę krępujące albo bracia którzy są dla mnie pod pewnym względem autorytetem mają powyżej 180cm wzrostu i jak ich widzę to żałuję że ja tyle nie mam. Od 2 miesięcy nie uprawiam sportu bo chodzę do I kl. liceum gdzie wf mam tylko 2x w tygodniu na który i tak nie chodzę. Czytałem że podczas wysiłku fizycznego wydziela się hormon wzrostu, a tak się składa że w niedługim czasie mam zamiar zacząć uprawiać jogging, czy to coś da? Czytałem jeszcze że przez masturbację wywala się chyba białko z organizmu i to w jakiś sposób hamuje wzrost, a ja se walę w nadmiarze śr. 5x dziennie, czy muszę przystopować?
Z góry dzięki.

PS: wiem że było wiele takich tematów, ale nie znalazłem w nich odpowiedzi na mój przypadek
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 2229 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 57625
Wzrost masz zapisany w genach.Nie ma na to rady..Jesteś jeszcze młody.Może urośniesz.Pozdrawiam.

rower1

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan z pompkami dla poczatkujacego

Następny temat

Full Body Workout..