SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak tu nabrać masy - przy takim metabolizmie ?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1545

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 510
Witam wszystkich...ma 19 lat mój staż treningowy to 3 lata, jednakże z przerwami (powiedzmy 3 miesięcznymi)- reszte moza zobaczyć w profilu. Moje pytanie to własnie jak mam prybrać na wadze, niekoniecznie chodzi mi tu o tłuszcz.Jestem osoba która ma b. szybki metabolizm, mimo że nie pprowadzę tak aktywnego życia! Próbowałem różnych suplementów, Dibencoziden, Kreatyny, Glutarolu, przyczym to ostatnie tylko na mnie podzialało i to za 1 razem poszło mi 5 kilo wagi.Niesteyy większosc w brzuch mam 85cm. Teraz ćwicze dość regularnie, ale masa stoi w miejscu, Obenie waże 78 kg. Proszę, napiszcie mi co było by najlesze dla mnie, jaki trening, i tu szczególnie jak rozbudowac kaltke piersiową, ćwice intensywnie, jednak bez wyraźnc hefektów; wyciskanie na ławeczce wchodzi mi bardziej na barki :(( jakie odżywki ? Dzięki za wszelkie sugestie, podpowiedzi.


DreamBoy

DreamBoy

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Witaj chętnie pomożemy, ale daj

COŚ O SOBIE ZANIM ZAPYTASZ O RADĘ wg tego szablonu:

DZIĘKI INFORMACJOM, KÓRE PODASZ będzie można od razu przejść do konstruktywnej i KONKRETNEJ pomocy w Twojej sprawie.

1.Ile czasu już trenujesz-czy robisz to systematycznie-jeśli tak-to ile czasu. Jeśli nie-to opisz jakie odstępy i jakie okresy treningów?
2.Jak trenowałeś ostatnio:3-6 miesiecy-podaj konkretny plan treningowy zawierający:
-rozkład tygodniowy treningów (z podziałem na grupy mięśniowe),
-ćwiczenia, serie, powtórzenia, procentowe cięzary, długość przerw pomiędzy seriami jaką stosowałeś,
-jakie efekty przyniósł ten trening-konkretnie:masa, tłuszczyk, rzeźba, wytrzymałość, siła, zmęczenie, spadek wagi, itd.???
3.Opisz konkretnie swoje cele-co chcesz osiągnąć: siłę, masę, wytrzymałość, rzeźbę...???
4.Podaj swoje możliwości czasowe i sprzętowe.
5.Podaj przeciwwskazania medyczne o ile takie są.
6.Opisz jaką stosowałeś do tego treingu diete-czy stosowałes?


ZAPRASZAM do udziału w akcji "Trenuj z nami CYKLICZNIE"
http://www.kulturystyka.pl/artykuly/120

KONSULTACJE INDYWIDUALNE-MÓJ MAIL PRYWATNY- POWIADOMIENIEM Z SFD-ZAPRASZAM

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 12783 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 104474
Opisz dokladnie swoją dietę




Tekst tygodnia - z poczty moderatorskiej :)
"dlaczego naryszylem i czym dziadzial nierozumie !!!"
------------------------------
Zamiast dać mi soga kliknij w pajacyka http://www.pajacyk.pl 
"Moderator w dziale Trening"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1140 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7465
pytasz sie o suplementy,a masz wogle diete jesli nie tio napewno jej brak jest przyczyna twojego problemu

masz kontakt z bazą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 510
Więc "daje" -
1. Trenuje jak juz wspomniałem od 3 lat, moje przerwy to od sierpnia do września w tym i poprzednim roku, a także w pierwszym roku 2 przerwy po 2 miesiace, na śieta i wakacje.
2. Trening:
poniedzałek biceps klata
wtorek triceps barki kaptury
( i czasami smalec) przez ostanie 3 miesiące jadłem regularnie6 posiłków dziennie, sery, twarogi, mleko, ryż, owoce, itp + normalny obiad (zupa i II danie) przed tymi 3 miesiącami starałem sie jeśc dużo, ale niesteyy bez efektów, głownie nadmiar wydalam ;)) Dlatego zrezygnowałem z prowadzenia diety- ta nieprzyniosła mi nic...

To chyba wszystko jesli cos pominołem to napiszcie proszę uzupełnie...

DreamBoy

DreamBoy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 510
Jakiś bład (niezaladowało sie wszystko....
Więc "daje" Michali -
1. Trenuje jak juz wspomniałem od 3 lat, moje przerwy to od sierpnia do września w tym i poprzednim roku, a także w pierwszym roku 2 przerwy po 2 miesiace, na śieta i wakacje.
2. Trening:
poniedzałek biceps klata
wtorek triceps barki kaptury
czwartek plecy
na biceps: w oparciu o kolano 10kg 12kg 16kg 18kg (po 14, 12, 10, 6)
sztangą łamaną 32kg 36kg (po 10)
na klata sztanga szeroko 58kg 62kg 66kg 68kg (po 12, 10, 8, 6/4)
na triceps wyciskanie fransuskie leżąc 26kg 28kg 32kg 36kg (po 12, 10, 8, 6)
podciąganie się pąpki w podporze tyłem z obizeniem 24kg 12kg sama masa (po 20, 10, 10)
na barki wyciskanie sztangi siedząc na przemian tyłem przodem 36kg 38kg 38 kg (po 16, 14, 12)
na kaptury sztanga z przodu 85kg (do oporu 16/18 -dwa razy)
na plecy podciąganie sztangi w pochyle 42kg 48kg 52kg 58kg (po 12, 10,0 10, 10/8)
Przerwy okolo 1-2 minuty pomiedzy seriami i 3-4 pomiedzy kolejnymi ćwiczeniami)
Efekt, żeźbią mi sie barki, i troche kaptury się powiększyły, przez okres 3 lat z kompletnie płaskeij kaltki zrobił mi sie cos co wyglada jak zaczyn.. ;) ogólnie stoje w miejscu w łapie przybyło mi 2 cm)
siła poszła ponad 20 kgm mało, wniskuje że to przez te przerwy i to ze niestroniem od alkocholu, nie żeby czesto ale obficie; nawet postanowienie pól roczne nic nieprzyniosło - kompletna wstrzemieźliwośc mi nie słuzy...

3. Chciałbym uzyskac 40 cm w łapie i klatkę która by jakoś wygladała , zalezy mi na wyzeźbionej łapie, ale wiem ze najpierw trzeba miec mase , więc moze skupmy sie na zdobyciu tej masy!!!
4. no obecnie ma ławeczkę, sztangielki i sztange prostą do regulacji 100 kg, ale mam dostęp 3 razy w tygodniu do amatorskiej siłowni , tam gdzie ćwiczyłem wczesniej, z expanderami, sztanga łamana, i ławeczka z regulacją wysokości.
5.Nie mam przeciwskazań, nic przynajmiej o nich niewiem ;))
6.jem normalnie próbowąłem juz dużo rzeczy, diete tłuszczową i wysoko białkową, wyeliminowałem do minimum żłe tłuszcze, jem tylko z tłuszczmi roślinnymi( i czasami smalec) przez ostanie 3 miesiące jadłem regularnie6 posiłków dziennie, sery, twarogi, mleko, ryż, owoce, itp + normalny obiad (zupa i II danie) przed tymi 3 miesiącami starałem sie jeśc dużo, ale niesteyy bez efektów, głownie nadmiar wydalam ;)) Dlatego zrezygnowałem z prowadzenia diety- ta nieprzyniosła mi nic...
To chyba wszystko jesli cos pominołem to napiszcie proszę uzupełnie...

DreamBoy

DreamBoy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 677 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5955
Moim zdaniem błąd, że przerwałeś diete A miałeś wyliczone ile dziennie musisz spożyć białek i węglowodanów, a ile spożyłeś w każdy dzień tej diety ? Na mase to ok. 2g/kg masy ciała białek i 6g/kg masy ciała węglowodanów. A do obliczania polecam kalkulator żywieniowy : http://www.zdrowezycie.pl/Interaktywne/kalkulator/Asp/WszystkieProdukty.asp
Według tego kalkulatora który nam wszystko wylicza można ułożyć diete łatwo i pzyjemnie A co do reszty niech wypowiedzą się fachowcy

Pozdro

"...Umiesz liczyć to na siebie licz..."

"...Umiesz liczyć to na siebie licz..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Grupa dla Ciebie:

TRENING CYKLICZNY-GRUPA III


DYSKUSJA-PYTANIA-ODPOWIEDZI
https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=105065

NO I

SUPLEMENTACJA:

https://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=1000&topic_id=105681

DAWKOWANIE ODZYWEK/SUPLEMENTÓW W POSZCZEGÓLNYCH GRUPACH:

https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=105681&whichpage=4&crc=322163#post57

ORAZ ODŻYWIANIE:

https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=105824

ZAPRASZAM do udziału w akcji "Trenuj z nami CYKLICZNIE"
http://www.kulturystyka.pl/artykuly/120

KONSULTACJE INDYWIDUALNE-MÓJ MAIL PRYWATNY- POWIADOMIENIEM Z SFD-ZAPRASZAM

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 510
Przepraszm,że tak długo mnie niebyło - problemy z internetem ;(( Chciałbym serdecznie podziekować za zainteresowanie, szybą analize, i odpowiedź, przemyśle , przeanalizuje, i zastosuje, jakbede miał jakies pytania to napisze..tymczasem pozdroofka...ide spac muszę byc zregenerowan, aby móc rosnąć (hihihi).

DreamBoy

DreamBoy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
OK>

ZAPRASZAM do udziału w akcji "Trenuj z nami CYKLICZNIE"
http://www.kulturystyka.pl/artykuly/120

KONSULTACJE INDYWIDUALNE-MÓJ MAIL PRYWATNY- POWIADOMIENIEM Z SFD-ZAPRASZAM

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masy brak POMOCY :(

Następny temat

Jak trenować szybkość nóg?

WHEY premium