SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak trenowac aby spalic tluszcz i nie za bardzo wypakowac?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3852

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
CzE!

Rok temu wazylem 90 kilka przy 175cm. Pochodzilem na silownie, mniej jadlem. 3 miesiace temu wazylem 83 przy 179. Od 3 miesiecy chodze na silownie waze teraz okolo 76. Niestety nadal mam sporo tluszczu, mimo ze nie mam wystajacego brzucha itp. Boje sie, ze jak bede podnosil sztangi itp. to zrobie sie taki duzy "misiu" z odstajacymi cyckami i ogromnymi barami (na silowni pelno takich). Codziennie biegam na bierzni srednio szybkim tepem przez 20 minut - jakies 4,5km, robia duzo brzuszkow. Jak cwiczyc aby stracic tluszcz i miec troche miesni - nie chec wielkim pakerem - ot miec fajna klate. Ale boje sie ze bede wygladal jak kumple z silowni - duzi... za duzi. Zreszta po intensywnym biegu zostaje mi sily na gora 40 minut intensywnego "pakowania". Moglby mi ktos cos doradzic? Acha - jakby to pomoglo to mam 19 lat :).

Follow the white rabbit ...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
Witaj
Najwazniesze to okreslic swoje cele treningowe a potem ulozyc konkretny plan dzialania (oczywiscie z glowa ) i konsekwentnie go realizowac
Jesli chcesz spalac tluszcz i wyrzzbic sylwetke - podstawa jest dieta
To ona reguluje ile spalisz i z czego (miesnie czy tluszcz).
Opisz swoj dotychczasowy trening a takze diete i postaramy sie pomoc
Posluz sie schematem z podwieszonego postu
Przegladnij tazke dzialy Fitnes oraz Odzywianie aby poznac podstawy dzialania organizmu Szukaj informacji w podwieszonych postach a takze w archiwum.
pozdrawiam

Jak jesz - tak zyjesz
Wiedza to podstawa
Doradca w dziale Alternatywna Droga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Coz staram sie rano wypic kawe i zjesc jedna kromke chleba, aby isc na silownie i biegac z pustym zoladkiem (czytalem, chyba nawet kulturystyka.pl, ze wteczas spala sie najwiecej tluszczu). Czytalem tez troche artykulow o ukladaniu planu cwiczen. Obecnie staram duzo cwiczyc na kondycje i fitnes (biegi, rowerek, brzuszki, sporo gram w kosza), cwieczenia z ciezarami stosuje dosc light'owo a i tak mam z nimi wieksze efekty niz ze spalaniem tluszczu. Po przemysleniu twojej odpowiedzi (za ktora bardzo dziekuje) doszedlem do wniosku ze najwiekszym problemem jest dla mnie dieta. Ograniczac sie w jedzeniu nauczylem - moge nawet przez caly dzien nic nie jesc. Przegladalem arty o dietach, ale nie mam zbytnio czasu na robienie sobie dziwacznych dan (rodzice tez), no i krucho u mnie z kasa . Ledwo co mi na karnet na silownie wystarcza :), staram sie teraz pic duzo mleka i jesc owoce, warzywa, zupy. Ograniczam (prawie juz wyeliminowalem) slodycze, cukier itp. Jak juz wspomnialem bardziej zalezy mi na smuklej sylwetce (z lekkimi zarysami miesni) niz na super miesniach. Zreszta za miesiac jade nad morze i musze sie sprezac z cwiczeniami :).

Follow the white rabbit ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
ZAPRASZAM TUTAJ:

https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=92199



Pozdrawiam wszystkich ambitnych-"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail-Czytaj i pytaj:
http://www.kulturystyka.pl/atlas/
Albo oglądaj i ucz się http://www.kulturystyka.pl/atlas_cwiczen-michail/ 

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak pozbyc sie brzucha?

Następny temat

przykurcz miesnia

Wiecej