SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak to zorbić ????

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2514

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 62 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 396


Jak zrobić takie cos niewiem jak sie to nazywa (boje sie ze moze mi sie cosstaćz kręgosłupem i jak to wykonać)
Opis robisz takjaby kopyrtke to tyłu podpierajac sie rekami o ziemie (mniej wiecej pozycja mostku) potem przchylasz nogi do tyłu i lądujesz na nogi jak to zrobić bo niemam pojęcia
z góry THX

Ciekawe czy zrobie szpagat (teraz sikam sobie)

Ciekawe czy zrobie szpagat (teraz sikam sobie)
www.kinryoku.prv.pl - Filmiki porady itp , jak robic salta , wyskoki , pytania i odpoaiedzi na forum

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 62 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 396
a czy moze mi ktosprzetłumaczyćto co napisał Dilsvern ponieważmam tylko 3 GB twardy i niemam miejsca na zaisntalowanie English Tlanslatora

Ciekawe czy zrobie szpagat (teraz sikam sobie)

Ciekawe czy zrobie szpagat (teraz sikam sobie)
www.kinryoku.prv.pl - Filmiki porady itp , jak robic salta , wyskoki , pytania i odpoaiedzi na forum

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 383 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4614
LOL
masz soga za ten rysunek


Brazilian Jiu-Jitsu Soca Team Poland:)

...::: Brazilian Jiu-Jitsu Soca Team Poland :::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 62 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 396
wiem niestety nie jestem artysą który dobrze maluje ale spróbuj odpowidxizećna to pytanie


Ciekawe czy zrobie szpagat (teraz sikam sobie)

Ciekawe czy zrobie szpagat (teraz sikam sobie)
www.kinryoku.prv.pl - Filmiki porady itp , jak robic salta , wyskoki , pytania i odpoaiedzi na forum

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
o ile sie nie myle to jest to fiflak w tyl tak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 62 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 396
tzn co to jest fiflak ?? bo nie bardzo rozumiem

Ciekawe czy zrobie szpagat (teraz sikam sobie)

Ciekawe czy zrobie szpagat (teraz sikam sobie)
www.kinryoku.prv.pl - Filmiki porady itp , jak robic salta , wyskoki , pytania i odpoaiedzi na forum

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1691


Backflip: there's a high risk of injury if you don't take proper precautions. Ask two friends for help and try this out on a soft mat in a gym hall.
Stand straight, keep your arms stretched in front of you. Now sit down as if there were a chair behind you. Very important: don't move your knees forward, keep your lower legs at exactly the same position, just move your thighs. Your upper body shifts back- and downwards but remains perpendicular to the ground. At the same time, swing your stretched arms down and behind (see diagramm). Once your posture consists of two 90 deg. angles (hips, knees), do the following actions at the same time:
1. reverse the swing of your arms, throw them from behind in a wide circle far over your head. Do it really fiercly, because it's the only way to gain the necessary rotation. Throw your arms back as far as possible, keep them stretched at all costs, and throw your head back as well (you should see where you land after all).
2. Stretch out your legs as quickly as possible. The main power for jumping off doesn't come from your feet but from your thighs, the sudden burst should travel straight through your legs into your heels.
If you did right the above, everything left is pretty obvious: you land on your hands but the rotational power pulls your legs down (either one after the other or both at the same time). Common follow ups are further backflips or backwards somersaults.
For training purposes get yourself a soft and a hard gym mat. Place them in such a way that you jump off from the hard one but land with your hands on the soft one. Have a friend at each side of yours who grabs you at your back (>support) and under your thighs (>rotation). At your first try let your friends do all the work; fall backwards and let them carry your whole weight. They should put you gently down in handstand position. With every further try jump off a little more until you need no active support from your friends anymore. It's hard work but can be mastered; Today I do it on concrete one after the other, yet I don't dare to finish with a somerault yet:]
Please do this really carefully, I don't want to feel guilty for any accidents of yours. Thanx.

Mam nadzieje ze sobie to przetlumaczysz jakos.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2589
napisz moze dokladnie o co chodzi? nie wyglada mi to na fiflaka sorry picasso-wannabe:). jesli chcesz najpierw zejsc do mostka, a potem wybic sie, przejsc do stania na rekach i bezpiecznie wyladowac, to oto moje sugestie:

1. musisz naprawde dobrze czuc sie w mostku. wyprostowane ramiona itp. najlepiej, gdybys stojac w mostku mogl dotknac palcami dloni piet.
1a. wypadaloby, zebys tez na luzie schodzil do tego mostka z pozycji wyprostowanej:)
2. rece dajesz jak najblizej stop, ale bez przesady (u mnie to jakies 20cm, ale nie jestem pewien-w zyciu by mi nie przyszlo do glowy to mierzyc:)
3.jedna noga zginasz i mocna podnosisz, druga odbijasz sie od gruntu
4. ciagnij miesniami brzucha i cala reszta, ktora bozia dala!!!
4a dla ulatwienia, w momencie jako takiego pionu mozesz zrobic na rekach kilka krokow w przod. w efekcie twoje nogi po wybiciu poleca do "tylu", a ty przejdziesz do przodu.

to nie jest najlatwiejszy trick, ale nie jest traszny. w razie czego sluze:)

Tyler Durden says: use soap)

"From the Eastcoast to tha Westcoast - gotta, gotta, gotta go!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie zgadzam sie z 1 punktem. moich 2 kumpli robi "to na rysunku" (jezeli jest to fiflak w tyl czyli to co przedstawil Dilsvern) i wcale nie umieja za***istego mostka. jeden z kumpli juz to umial (nie wiem jak sie nauczyl)a drugi uczyl sie z pomoca innych ktorzy go podtrzymywali.z mojej strony tyle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2589
mighty, zaznaczylem, ze nie chodzi mi o fiflaka...

Tyler Durden says: use soap)

"From the Eastcoast to tha Westcoast - gotta, gotta, gotta go!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale facetowi chyba chodzi o wykonanie fiflaka...?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2589
to tez zaznaczylem . wezyr, co ty chcesz wykombinowac???

Tyler Durden says: use soap)

"From the Eastcoast to tha Westcoast - gotta, gotta, gotta go!"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Walki ZST

Następny temat

Pride GP wyniki

WHEY premium