SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak to w końcu jest z ilością serii

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1276

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 975 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 26177
Generalnie niby trzeba zmęczyć mięsień żeby odbrobił straty z nadwyżką. Ale w którymśc z numerów KiF czytałem że ludzie robią za dużo serii wedłóg najnowszych badań. Więc pytanie brzmi ile powinno być serii na grupę mięśniową w treningu typowo na mase tak najbardziej fachowo? Bo się człowiekowi mętlik w głowie robi i nie wiadomo czy do końca się dobrze ćwiczy.

<--Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach-->
<-- Wyrazy uznania dla wszystkich którzy osiągnęli zamierzony cel i dla tych wszystkich którym
się nie udało -->

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1078 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13124
ty sam powinienes czytac swoje cialo i widziec kiedy masz postepy.. w gazetach czy innych zrodlach info masz ogolny zapis..duze partie do 12serii natomiast male partie do 8serii..ilosc powtorzen to 6-12np.. nikt przeciez nie siedzi w twoich miesniach i nie powie tobie dokaldnie ile masz wykonywac serii i ile powtorzen..

Zmieniony przez - roberto_83 w dniu 2008-04-06 17:56:51

kulturystyka - moje życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 221 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2648
tez tak myślę :) Sam musisz spróbować co na ciebie lepiej działa jednym na masę wchodzi 12 pow a jednym 8 zależy jaki kto ma organizm i jak sie odżywia ( DIETA) Dam na moim przykładzie cwicze dużymi ciezarami od 8-4 pow i jest o wiele lepiej niz 12-8 z wyjatkiem barków stosuje 15 10 5 tak jak mówie komu jak wchodzi musisz spróbowac a szczególnie z dieta :)

trening i dieta :) PODSTAWA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 221 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2648
a co do seri to 12 na duze grópy miesniowe 8 małe grópy ma mase jest wystarczajaco

trening i dieta :) PODSTAWA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1078 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13124
no wlasnie u mnie jest inaczej ;] jak robilem caly czas na bica trica do 8powt..to stagnacja a teraz lece fbw i robie po 12-14powt i obwody do gory..wiec trzeba metoda prob i bledow dojsc do optymalnego treningu ktory z czasem i tak trzeba zmienic zeby zaskakiwac miesnie ciagle innymi 'niespodziankami' ;)

Zmieniony przez - roberto_83 w dniu 2008-04-06 18:54:54

kulturystyka - moje życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 221 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2648
he he to było dobre :) kinder niespodzianka i bedzie git

trening i dieta :) PODSTAWA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1078 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13124
cos w tym stylu ;) nie wiesz co jest w srodku i nie wiesz czy ci sie spodoba czyli tak samo jak z nowa forma treningu..

kulturystyka - moje życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 975 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 26177
Piszą niektórzy o 12 seriach. Czy to nie zażynanie mięśni?

<--Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach-->
<-- Wyrazy uznania dla wszystkich którzy osiągnęli zamierzony cel i dla tych wszystkich którym
się nie udało -->

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1078 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13124
czytales w ogole atlas cwiczen? na duze partie zaleca sie na ogol 12-16serii.. ale tak jak ci pisalem wyzej od tego sa odstepstwa..

kulturystyka - moje życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 221 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2648
Jak cwiczysz jedna partie miesniowa w tyg :) to 12 seri to lajcik jerzeli bys cwiczył 2 razy w tyg to owszem mógłbys ,,ZARZNAC" Przetrenowac javascript: test('');
javascript: test('');

trening i dieta :) PODSTAWA

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan do oceny(kazda grupa 2x w tygodniu

Następny temat

Też jestem rehabilitantem, ale odpowiem szybko.

WHEY premium