SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak to połaczyc ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1710

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 104
Witam , zrobilem male zakupy wzgledem odzywek i supli , tylko teraz prosze o rade jak to polaczyc i kiedy co brac , staz 1 rok , dieta ok , wiek 21 lat . Zakupilem : Serius Mass ON 5,5kg , Gold Standart Whey ON 2,25kg , Met-Rx Pure Creatine 400g , MxForce Alpha Solid 3x240ml , dieta wydaje mi sie ok bo robie nadwyzke kcal okolo 250-350 kcal i co tydzien - 2tyg staram sie ja zwiekszac . Powiedzcie jak to wszystko polaczyc w jakis sensowny sposob , cel : masa . Pozdr
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1806 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5490
gainer i białko według braków w diecie, kreatyna DT 5g rano 5 po trenie, DNT 5g rano, jeżeli chodzi o ten Alpha Solid to moim zdaniem patrząc po składzie to raczej przed snem ewentualnie w DT przed trenem, ale nie powiem dokładnie bo nie znam tego i nie stosowałem

Zmieniony przez - Mihupaw w dniu 2009-10-23 12:42:06

żeby rosnąć to trza umić;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 104
co do mxforce to slyszalem ze 7,5ml na czczo i 7,5 ml po treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 6212 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 49212
talentinho napisz jak po MX Force ALPHA SOLID
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 104
straszna lipa . 0 efektu , nie polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 6212 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 49212
ok dzieki wielkie za info!! ;]
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

odstawiam suplement, co dalej?

Następny temat

Proszę o pomoc w sprawie dobraniu suplementów

Wiecej