SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Jak szybko wyroibć sobie mieśnie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 380

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 21 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 12
Witam mam pytanie co brać(czy kretynine ipt?),jak ćwiczyć,co jeść żeby w miarę szybko urosły mi mięśnie.Chciałbym zrobić to szybko ale i też bezpiecznie bo denerwuje mnie to ze wyglądam jak patyczak z brzuchem.
Mam 19l,177 wzrostu,68 kilo wagi oraz cukrzyce typ 1(lecz lekarz nie widzi przeciwwskazań do ćwiczenia lecz nie wie jak pomóc )
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 151 Napisanych postów 877 Wiek 21 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 46067
Szybko się nie da
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 21 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 12
no to jak polecasz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 69 Wiek 17 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 789
Na plaze raczej nie wyjdziesz w tym roku z 6pakiem, sterydy pomoga budowac szybko miesnie, ale nie polecam. Diete mozesz sobie kupic na potreningu.pl za 70 zl, bodajze dadza Ci plan treningowy takze, to nie jest hop siup 35 w bicu, to nawet rok pracy, aleee juz po 4 miesiacach widac jakie takie efekty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7580 Napisanych postów 106728 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1235398
Na przyszłe wakacje coś moze zbudujesz, jak już zaczniesz dziś a nie przed samymi wakacjami.
http://www.sfd.pl/[ART]_Pierwszy_rok_treningów_-t906985.html jak trenować

Co do odżywiania to na poczatek moze nawet wystarczyć wprowadzenie zdrowych zasad żywienia, pokaż jak obecnie się odżywiasz wg tego
http://www.sfd.pl/JAK_DODAĆ_ZRZUT_Z_POTRENINGU__NOWA_WERSJA_!_-t969797.html 

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja 90kg

Następny temat

Rozkład makro