SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Jak szybko wyroibć sobie mieśnie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 303

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 20 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 12
Witam mam pytanie co brać(czy kretynine ipt?),jak ćwiczyć,co jeść żeby w miarę szybko urosły mi mięśnie.Chciałbym zrobić to szybko ale i też bezpiecznie bo denerwuje mnie to ze wyglądam jak patyczak z brzuchem.
Mam 19l,177 wzrostu,68 kilo wagi oraz cukrzyce typ 1(lecz lekarz nie widzi przeciwwskazań do ćwiczenia lecz nie wie jak pomóc )
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 151 Napisanych postów 877 Wiek 20 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 46050
Szybko się nie da
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 20 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 12
no to jak polecasz?
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 69 Wiek 17 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 789
Na plaze raczej nie wyjdziesz w tym roku z 6pakiem, sterydy pomoga budowac szybko miesnie, ale nie polecam. Diete mozesz sobie kupic na potreningu.pl za 70 zl, bodajze dadza Ci plan treningowy takze, to nie jest hop siup 35 w bicu, to nawet rok pracy, aleee juz po 4 miesiacach widac jakie takie efekty.
napisał(a)
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5136 Napisanych postów 96159 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 768957
Na przyszłe wakacje coś moze zbudujesz, jak już zaczniesz dziś a nie przed samymi wakacjami.
http://www.sfd.pl/[ART]_Pierwszy_rok_treningów_-t906985.html jak trenować

Co do odżywiania to na poczatek moze nawet wystarczyć wprowadzenie zdrowych zasad żywienia, pokaż jak obecnie się odżywiasz wg tego
http://www.sfd.pl/JAK_DODAĆ_ZRZUT_Z_POTRENINGU__NOWA_WERSJA_!_-t969797.html 

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja 90kg

Następny temat

Rozkład makro

Owoce to kluczowy element diety? Jakie owoce wybrać? Owoce to kluczowy element diety? Jakie owoce wybrać? Jak otoczenie i styl życia obniża Twój poziom androgenów Jak otoczenie i styl życia obniża Twój poziom androgenów Wyniki sekcji zwłok Dallasa McCarvera! Wyniki sekcji zwłok Dallasa McCarvera! Podstawowe ćwiczenia na przyrost mięśni Podstawowe ćwiczenia na przyrost mięśni Rodzaje napojów kawowych. Napoje na bazie kawy okiem dietetyka Rodzaje napojów kawowych. Napoje na bazie kawy okiem dietetyka Czas napięcia mięśnia, jako sposób na wzrost masy mięśniowej Czas napięcia mięśnia, jako sposób na wzrost masy mięśniowej Katarzyna Kowalik - ocena sylwetki Katarzyna Kowalik - ocena sylwetki Kolejne sukcesy Polaków na scenie kulturystyki i fitness! Kolejne sukcesy Polaków na scenie kulturystyki i fitness!