SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak szybko spalamy 1 procent tłuszczu?

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2284

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 94
Hej, mam pytanie jak w tytule postu (ile czasu potrzeba, w przybliżeniu na spalenie 1 % fatu?). Moje dane:

waga, 50km,
wzrost 154cm,
fat 19.9% (wg analizy bioimpedecji)

było lepiej, widze to po sobie, przez ostatnie 6 mc trenowałam strasznie nieregularnie. Wiem co i jak jeść i trenować, interesuje mnie (w przyblizeniu) w jakim czasie spala się 1% tłuszczu?

Chciałabym dojśc do ...hmmm 15 %:D Wiem,z ę dużo pracy przede mną, ale co tam trzeba miec cel :)

Moja dieta to: głównie warzywa-owocowe plus kasze, orzechy, nasiona (mam nietolerancje pokarmowe wiec przetworzonego jedzenie nie mogę jeść :)

Mój trening to: (powrót dwa tyg temu:p wczesniej trenowałam bardzo regularnie czyli 6x w tygodniu. Zaczynałam standardowo od Ewy Chodakowskiej, później P90x 2 razy, Insanity.

Obecnie:

poniedziałki (rano-cardio/bieganie, na razie 4 km bo dawno tego nie robiłam:) wieczorem joga),

wtorek trening siłowy (rano-ABS, wieczorem (Mel B, trening kompleksowy na całe ciało),

środa (rano-cadio/bieganie, wieczorem pilates),

czwartek (rano-ABS, wieczorem siłówka Mel B),

piatek (drążek/pompki),

sobota (plecy/nogi),

niedziela (rest)

Pozdro!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 638 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8377
daj sobei spokój z treningami aktorek i innych celebrytek. to nie jest trening. korzystaj z wiedzy sportowców, lepiej na tym wyjdziesz:) obczaj normalne treningi siłowe w dziale, podwieszone posty, czytaj dzienniki innych dziewczyn.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66926
A konsultowałaś się w ogóle z lekarzem w sprawie wzmożonego wysiłku fizycznego przy Twoim stanie zdrowia? Bo myślę, że od tej informacji powinnaś zacząć.

A na pytanie o spalenie 1 % to chyba nawet najlepsi naukowcy mięliby problem odpowiedzieć - za dużo czynników wg mnie.

https://www.sfd.pl/]]]KONCEPCJA,_REGULAMIN_DZIAŁU[[[-t666947.html

A tu możliwe, że znajdziesz jakąś podpowiedź odnośnie Twoich treningów:
https://www.sfd.pl/-t585708.html
odp nr 9



Zmieniony przez - porandojin w dniu 2014-04-01 16:22:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 94
...tak konsultuje się dość regularnie (co 2 mc) mam lekarza medycyny zywienia, który kieruje mnie w diecie, godzinny trening jest ok. Czasami wychodzi mi więcej ale nie sądze żeby był to problem. Przed ta 6 miesięczną przerwą trenowałam w taki sposób i odzywiałam sie w taki sposób przez 1,5 roku i wszystko było w krwi ok, z energią tak samo. Tak sądziłam, ze mogę nie uzyskac odpowiedzi odnośnie tego prosenta, ale trzeba szukac odpowiedzi, moze ktoś kiedys to zbada :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66926
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 94
...taką dietę dostałam własnie od lekarzy (ze względu na te nietolerancje) jak sie przyzwyczaisz nie jest tak źle...no i nie jestem wychudzoną anemiczną anorektyczką ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 638 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8377
co to jest Mel B?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 6565 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 58743
jedna ze Spice Girls

Przemiana Sylwetki 2014 - http://www.sfd.pl/Konkurs_/_CiociaSamoZlo_-t1015524.html
aktualny - http://www.sfd.pl/CiociaSamoZlo_/_DT_/_redukcja_rok2-t978250.html
rok I- http://www.sfd.pl/CiociaSamoZlo_na_redukcji-t892128.html

"Ten, kto idzie za tłumem, nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca, do których nikt jeszcze nie dotarł" - Albert Einstein

...& silence is better than bullshit

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 94
dokładnie, ta czarna:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Taki trening nie jest efektywny. Zapoznaj się proszę z regulaminem działu i podaj wymagane nim informacje.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak długo spala się 1% tłuszczu? Hmmm, może spalać się tydzień przy sporej otyłości, a może spalać się i 3 miesiące (jeśli w ogóle).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 94
ok :) wiek 30, waga 50, ob. biust 87cm, ob. pod biustem 77cm, ob. talii (najwęższe) 70 cm, ob. pępek 78 cm, ob. bioder 88cm, ob.udo 51, ob. łydki 31cm, tyje najszybciej w brzuchu, najszybciej chudne w cyckach :D, uprawiane sporty: najczesciej fitness (6x w tyg), na śniadanie lubię szejka z owoców, na obiad lubię zupę lub warzywa z kaszą/ryżem/ziemniakami, przekąska to owoce (jabłka/banany), jako deser orzechy lub suszone owoce (rozsądna ilość/garść). Moje ograniczenia żywieniowe to nietolerancje pokarmowe na: pszenicę, drożdze, gluten (żyto, owies, jęczmień) znaczu, zę te składniki eliminują chleb i piwo :) ...kukurydzę, jajka kurze, mleko krowie, migdały, orzechy brazylijskie, rośliny fasolowe, nie jadam równiez mięsa z własnego wyboru. Stan zdrowia dobry: okres regularnie, hormonów nie biorę, nie rodziłam,
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Konkurs/Amelia35/podsumowanie str14

Następny temat

Konkurs/Tamaqucci/podsumowanie str14

WHEY premium