SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak szybko spala się tkanka tłuszczowa?

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1549

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Koniu151 z działu Odchudzanie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 214
Witam, pytanie tak jak w temacie:
Jak szybko spala się tkanka tłuszczowa? w sensie, że w jakim tempie się ją traci. Jeśli ktoś by mógł proszę jakieś naukowe źródła, ale mogą być też wiadomości z własnych doświadczeń.
Jest to mi potrzebne do uzupełnienia wiedzy jak i do wyliczania ile czasu w przybliżeniu zajmie mi redukcja xxx kg., uważam też, że przyda się to wielu osobom, które chcą do wakacji zrzucić zbędny balast i nie wiedzą kiedy zacząć żeby zdążyć.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 214
Zapomniałem dodać, że chodzi mi głównie o spalanie tkanki tłuszczowej podczas aerobów przy odpowiednim tętnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1796
Wydaje mi się, że zależy to też w dużym stopniu od genetyki, i intensywności treningu oraz diety, więc raczej nie ma jakiegoś wzoru na spalanie fata.

"Bóg dał Ci ciało wybuduj z niego zbroję"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 214
No tak ale chodzi o podanie w przybliżeniu spalania. Dajmy na to ja biegam codziennie przy tętnie 130-150 po 1,5h i chciałbym się dowiedzieć w ile czasu dam radę spalić zbędny balast.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 133 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3259
Nie da się określić.

Bez poświęcenia nie ma zwycięstwa.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
nie określisz tego na tyle dokładnie, zbyt wiele czynników odgrywa tu kluczowa rolę. A do aerobów podstawa jest dieta.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening domatora mam do użytku ławeczke ze sztangą obciążenie do 80 kg i hantle max 7

Następny temat

Trening dla 16 latka

WHEY premium