Zadaj anonimowe pytanie i otrzymaj błyskawiczną odpowiedź
Temat został odczytany 47368 razy
  • Autor

Jak sobie zrobić fryzurę?

• Sepiroth
    • Pochwały:0
    • Nagany:0
    • Na forum: 11 lat
    • LPA: 3266

Wysłano 25 czerwca 2004 12:50

zgłoś naruszenie

Ello

Dzisiaj sobie stwierdziłem, że dosyć "klapniętych" włosów, czas się wziąć w garść i je jakoś postawić . Nigdy nie stosowałem żadnego żelu itp. więc nie mam doświadczenia .

Nie chcę mieć efektu mokrych włosów, chciałbym mieć postawione kudły ale tak, żeby nie było widać że to jest zrobione za pomocą jakiegoś żelu czy coś.

Co polecacie?

Żel - Słyszałem że niszczy włosy? No i trzeba nakładać na wilgotne włosy (fryzjerka mi powiedziała że jak się nakłada na suche to się pory na skórze głowy zatykają i potem włosy wypadają)... Do tego chyba po nałożeniu żelu trzeba rozczesać włosy, żeby włosy nie wyglądały "mokro"?

Pianka - O tym niewiele słyszałem. Tylko tyle, że trzyma włosy gorzej niż żel, ale nie niszcz włosów...

Wosk - Raz usłyszałem żeby ktoś sobie woskował włosy? O co chodzi?
  •  Odżywki i suplementy

Wysłano 25 czerwca 2004 13:41

Koniecznie sprawdź te produkty:

sprawdź pozostałe odżywki, odżywki białkowe, odżywki na masę
  • Gosia_p
    • Na forum: 10 lat
    • LPA: 30419

Wysłano 25 czerwca 2004 13:41

zgłoś naruszenie
    ja najbardziej polecam trzy produkty:
    pierwszy to specjalny produkt z firmy LOREAL "out of bed" za ok. 22 zl
    ale na dlugo starcza bo daje sie go troszke na wlosy, fajnie sie nim uklada wlosy i mocno trzyma, nie skleja wlosow (chyba ze go nalozysz tyle ze nie beda mialy wyjscia)
    drugi preparat to "guma do wlosow" z firmy JOANNA za ok.6-7 zl
    tez fajnie sie uklada wlosy nia, jest mocno klejaca ale nie skleja wlosow i fajnie sie trzymaja wlosy po niej
    trzeci produkt to zel do wlosow specjalny dla mezczyzn z firmy TAFT
    bardzo mocny i tez polecam
    sama wszystkie sprawdzilam na sobie i nie tylko

a co do pianki to tez jest fajna i trzyma niezle wlosy tylko ze po piance moim zdaniem wlosy sie szybko przesuszaja
    przynajmniej ja tak zawsze mialam

Być może dla Świata jesteś TYLKO człowiekiem...

ale dla Niektórych jesteś całym Światem....

• Roni_IFK
    • LPA: 13308

Wysłano 25 czerwca 2004 15:29

zgłoś naruszenie
    Poszukaj środków z tafta, są narazie chyba najleprze na rynku
  •  
    SFD

Wysłano 25 czerwca 2004 17:13

zgłoś naruszenie
      Ja od kilku lat używam Loreal Studio Line Ultim Fix, bo ten najbardziej mi odpowiada. Stoi coś 16-19zł (zależy w jakim sklepie). Wyciska go się bardzi mało (tubka 150ml) toteż starcza mi na prawie 2 miesiące (codziennie rano nakładam). Zawsze rano muję włośy, później suszę i wtedy nakładam na prawie suche. Nie widać po nim efektów mokrych włosów, nie skleja i łatwo go wyczesać (przynajmniej tak jest u mnie).
      Próbowałem jeszcze z Tafta (nie pamiętam nazwy, ale takie czarne za coś 11zł) i w porównaniu z tym co używam to wupada słabo (to zależy od mixu jaki odstawiasz na głowie).
    • ZIELIN5
      • Trenuje: 4
      • LPA: 11566

Wysłano 25 czerwca 2004 21:20

zgłoś naruszenie
      Ja mam pytanko: mam gęste sztwyne włosy takie z 3 cm i chciał bym sobie fajna fryzurke walnąc do się coś z tym zrobic?? moim kumpla fajnie się układają a ja nawet jak na żel postawie najpierw zaciągne włosy do tyłu a później do przodu to jakos lipnie wygląda a kumpla w ten sam sposób fajny fryz wychdzi
      fitnessstore.pl
    •  
      SFD

Wysłano 25 czerwca 2004 21:24

zgłoś naruszenie
        Ja sobie zawsze mini grzebieniem układam i małe poprawki nanoszę
      • QuaTro
        • Na forum: 12 lat
        • LPA: 7894

Wysłano 02 lipca 2004 17:41

zgłoś naruszenie
        heheh a ja najpierw biore troche zelu na place w rekach mieszam, pozniej tarmosze wlosy na glowie. Taki stylizowany nielad i koryguje do przodu ;)
        Bez masy nie ma klasy !
      • ciaves
        • LPA: 1987

Wysłano 05 lipca 2004 21:03

zgłoś naruszenie
        żadkie włosy najlepiej się układa... z gęścielszymi jest problem

ja stosowałem: TAFT Mega mocny 5/5 dla mężczyzn za 12 zet, no dobrze trzyma, ale jak dasz go na suche włosy to dupa wyjdzie, zaraz wysycha musisz najpierw zmoczyć dobrze włosy i dopiero żel, wtedy jest git

Żel do włosów Joanna z Rzepy 7 blach, łądnie pachnie, ba nawet za***iście pachnie, jak wszedłem z nażelowanymi włosami do windy to kumpel się spytał jakich ja perfum używam no i za***iście się nim żeluje, nie wysusza...
        Graffiti... 250 ml, 3,5 zet, coś takiego jak Joanna, ale tańsze no i gorsze... jest w miare oki... troszke wysusza
        następny to 500 ml z LIDL'a (taki supermarket) w biedronkach tesh są 500 ml za 4 zeta no takie większe i tańsze grafiti, ale spotkać można tylko mocny i super mocny więc nie zawsze się przydaje, ale pół kilo to wiecie starcza niektorym na 3 lata
        styling żel z LIDL'a to wielkie badziewie jak*****, niszy włosy strasznie, nie daje się rozsmarować ani ułożyć na włosach, dodatkowo się jakos ****a kleją*****owo :/

dzidsiaj kupiłem sobie za 7 blach pół kilo żelutakiego jak u fryzjera jest może będzie git...

Pianki stosowałem, ****a jak***** są , nie ma mokrych włosów, sztywne są, nie da się ich rozczesać, mocno kleją włosy do siebie, wogóle ****owate są
        stosowałem tesh lakier :) dbry jest, bo najpierw sobie nażelowałęm a później polakierowałem to były sztywniejsze i normalnie się świeciły jak psu jajca
        na drugi raz kupie gume i wosk i zobacze co to jest ale jedno jest wiadome, zalezy jak geste ktos ma wlosy, czy ma juz jezyka genetycznie, i jakie ma dlugie wloski...

Zmieniony przez - ciaves w dniu 2004-07-05 21:04:56
        "aviva, aviva... Włocławek się kiwa...!!!"
      • moniaa
        • LPA: 170

Wysłano 05 lipca 2004 21:50

zgłoś naruszenie
        lakier do wlosów;]
        uśmiechnij się...jutro bedzie gorzej;);p
      • mavrovic
        • Na forum: 12 lat
        • LPA: 18158

Wysłano 06 lipca 2004 16:02

zgłoś naruszenie
        hmmm czesze wlosy na zel od niepamietnych czasow i wszystko jest z nimi ok. Preferuje na glowie artystyczny nielad. Jestem ciemnym brunetem ale ostatnio preferuje blond pasemka i wlosy wystylizowane na lekko widocznego irokezika lecz patrzac na niego i tak nielad widac
        • LPA: 3266

Wysłano 10 lipca 2004 13:46

zgłoś naruszenie
        Wczoraj mi fryzjerka nałożyła tą Gumę Joanny, w sumie fajna sprawa . To już chyba wiem co będę używał