SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak skutecznie schudnąć?

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2084

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 76
Witam wszystkich,
Moja historia podobna jest pewnie do miliona innych. Mianowicie, nie mogę schudnąć. Mniej więcej od stycznia do czerwca ćwiczyłam 3-4 razy w tygodniu fitness (mega intensywne ćwiczenia, człowiek spocony jak świnka, zziajany i nie miałam siły nieraz dojść do domu) + ćwiczenia w domu z Chodakowską. Dieta +/- zbilansowana, jednak nie 5 posiłków dziennie ale 2-3, częste "niedojadanie" omijanie posiłków, duzo białka (lubie ryby serki, jogurty itp). Waga jednak stanęła w miejscu. Pokazywała 64 kg i koniec. Nawet na chwilę się nie ruszyła ;/ Na wakacje wyjechałam za granicę, wypoczynek, urlop, obiadki mamusi i bum- waga 67,5 kg. Nie mogę na siebie patrzeć w lustrze, nie mówiąc o tym, że w sytuacjach łóżkowych po prostu się siebie wstydzę. Pomóżcie proszę...
Wiek :21
Waga :67,5
Wzrost :164
Obwód w biuście(1) :95
Obwód pod biustem :81
Obwód talii w najwęższym miejscu (2):77
Obwód na wysokości pępka :82
Obwód bioder (3):100
Obwód uda w najszerszym miejscu:61
Obwód łydki :39
W którym miejscu najszybciej tyjesz : biodra, brzuch, boczki
W którym miejscu najszybciej chudniesz :nogi, łydki
Uprawiany sport lub inne formy aktywności: fitness (chcę zacząć od nowa ale racjonalnie, zależy co polecicie)
Co lubisz jeść na śniadanie: płatki z mlekiem, kanapki
Co lubisz jeść na obiad : coś na ciepło, zupy
Co jako przekąskę : wafle ryżowe, pszeniczne, chipsy
Co jako deser : nie lubię słodyczy
Ograniczenia żywieniowe : żadnych
Stan zdrowia: bdb
czy regularnie miesiączkujesz: tak
czy bierzesz tabletki hormonalne: tak
czy przyjmujesz leki z przepisu lekarza: nie
czy rodziłaś: nie
Preferowane formy aktywności fizycznej fitness, bieganie
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : brak
Stosowane wcześniej diety : brak (oprócz racjonalnego odżywiania)


Mogę tylko dodać, że moje problemy zaczęły sie odkąd zmieniłam tabletki anty, ponieważ moje wycofano z rynku (na tamtych ważyłam 50-55kg!) idę jutro do lekarza zmienić ten shit...
Btw, dlaczego jestem taka ciężka? Oglądam zdjęcia niektórych kobitek tutaj i nie wyglądam aż na tyle kilogramów :(

Pozdrawiam Was i z góry dziękuję za pomoc! :)




Zmieniony przez - kuciek w dniu 2013-10-16 22:09:43
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
- nie
- majonez moze byc ale nie kombinuj z jakościami, dawaj normlny i jak chcesz więcej treści zmieszaj z jogurtem

Nie martw sie tu wszystkie tyle jedzą, chudną i chodzą głodne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 19
wrzuć dietę w tabelce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 567 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14713
obiadki mamusi, skąd ja to znam

http://www.sfd.pl/Redukcja_DT/beferfect!-t977187.html#post1
Nie módlcie się o łatwe życie. Módlcie się, żebyście byli silniejszymi ludźmi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
masz zdjęcie z czasów gdy ważyłas te 50kg?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 76
Kiedy ja nie mam co wrzucać w tabelkę.. Dziś zjadłam/ wypiłam (w kolejności):
kawę nescafe + mleko łaciate 0,5%
vitamin shot 250ml
jogurt typu greckiego z brzoskwiniami
jabłko
tyle. Nie miałam czasu na jedzenie i sobie zapomniałam...
Nie mam fotki bo zmieniłam kompa i wszystko przepadło :(
z fb jedynie poglądowo mogę wrzucić





Zmieniony przez - kuciek w dniu 2013-10-17 19:11:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1321 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 53435
Tylko tyle zjadłaś? o.O Chyba wiesz, że powinnaś dużo, dużo więcej :)
Nie wiem czy czytałaś: https://www.sfd.pl/[art]_Co_jedzą_Ladies_SFD_-t752315.html

edit (wcisnęłam odruchowo enter) zaraz przyjdzie jakaś Modka i powie Ci co i ile masz jeść. Na razie poczytaj

Zmieniony przez - Garfieldka w dniu 2013-10-17 19:27:22

Tryb: podglądacz ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 76
No bo ja mam tendencję do zapominania. Wstałam kolo 9, potem wyszłam z domu a o 14 przypomniałam sobie, że nic jeszcze dziś nie zjadłam. Więc jak wróciłam do domku około 17:30 wrzuciłam ten jogurt i jabłko. Teraz zjadłam dwie kromki żytniego razowego chleba z serem żółtym. I to tyle na dziś.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
zdjecie ładne pogląd słaby...
Podsumowaując
rozwaliłas sobei układ hormonalny
- masz zwalona gospodarkę estrogenami i insulina, kortyzol tez wskazuje na długotrwały stres jakim poddany jest twój organizm.
w dodatku nie masz swojego cyklu co nie wróży dobrze możliwościom manewrowania czy naprawianie tego co powyższe.
-nie potrafisz jeść i jesz byle co.
- masz dużo tłuszczu mało mięśni,

Czytaj arty z regulaminu, układaj diete dla wartości BWT 1700kcal 120g/160g / reszta tłuszcz
I zastanów sie ile razy w tygodniu możesz wygospodarowac na ćwiczenia fizyczne
Zrób zdjecie sylwetki przód tył bok i zaczynaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 76
Lekarz powiedział mi dziś to samo. Muszę poważnie zastanowić się nad odstawieniem tabletek, bo ponad 12kg przytyć w tak krótkim czasie to nie wskazuje na nic dobrego. Jednak zmienił mi tabletki na inne i zobaczymy... 120g białka 160 węglowodanów tak? Jestem zielona jeszcze w temacie. Ale mam zdecydowanie zamiar coś z tym zrobić.
3x w tygodniu na spokojnie po godzince mogę ćwiczyć. Tylko powiedzcie mi, co mam robić? Czy takie ćwiczenia jak z Chodakowską w stylu " killer " coś mi dadzą? Będą w moim wypadku skuteczne?







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 478 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26636
Dziewczyny odradzają Chodakowską. Takie radosne pląsanie nic Ci nie da, a może zaszkodzić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 76
Hej,
Wrzucam miskę, jaką ułożyłam na jutro. Strasznie dużo mi się wydaje tych posiłków. Nie będe robić nic cały dzień tylko jeść xD

Bardzo źle to wygląda?
Proszę o ewentualne rady.
Starałam się trzymać rady mądrzejszych za którą serdecznie dziękuję.

Dziś zrobiłam "trening" z Chodakowską, wszystkiego po 8,16,24 powtorzen oprócz tych "burpees" bo nie bylam w stanie tyle tego zrobic. ALe probowalam.




Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ogolne pytania odnosnie cwiczenia

Następny temat

Jak ułożyć dobry paln treningowy?

WHEY premium