SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak sie przygotowac??

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1943

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11
Witam serdecznie wszystkich!!

Mam pytanie do fachowcow jak przygotowac sie do testu sprawnosci, jak dobrac najlepsze cwiczenia ktore beda pomocne, mysle tez odjac pare kilo bo waze 90 kg przy wzroscie 182 cm. Bardzo prosze o pomoc bo chcialbym sie do niego przygotowac.
Test wyglada tak:

Test wytrzymałościowy - wstępowanie (wbieganie) na stopień techniką "harwardzką" polega na wielokrotnym wejściu na stopień i zejściu ze stopnia w określonym czasie (180 s).

Rzut piłką 3 kg w pozycji stojącej przodem, zza głowy, oburącz na odległość min. 8 m.

Siła wytrzymałości - min. 18 siadów prostych z leżenia tyłem w czasie 30 s.

Siła- podciągnięcie się na drążku min. czterokrotne.

Test zwinnościowy w skład którego wchodzi: bieg między chorągiewkami, przewrót gimnastyczny w przód, przemieszczanie się w pozycji na czworakach tyłem, przewrót gimnastyczny w tył.

POZDRAWIAM
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
A co to za test? I kiedy on bedzie? A jak z Twoja sprawnoscia, kondycja, rozciagnieciem? Jakim sprzetem dysponujesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
Mysle ze trening wytrzymalosciowo-dynamiczny by sie przydal na cos takiego. Jaki starz na silce? Dynamike bedzie ciezko robic przy malym starzu :/

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Nie wyglada to jakos specjalnie trudno, w wojsku tez sa podobne.

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7852
Z tego co widzę to są testy sprawnościowe do OPP.

leć wysoko, myśl szeroko....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11
na silownie malo chodze bo czas mi nie pozwala ale przynajmniej raz w tygodniu . Ale w tygodniu wieczorem biegam a co drugi dzien cwiczenia w domowym zaciszu (pompki, brzuszki, i arobatyczne cwiczenia na miesnie nog, klatki piersiowej, brzuca i na koncu streczing. Chodzi mi tez o podciaganie na drazku jaka metode najlepiej zastosowac? Tak kolego to jest test do OPP. Planuje w przyszlym roku gdzies czerwiec lipiec. Ale chce sie przygotowac wczesniej bo tydzien przed czy miesiac to szkoda nawet... Dlatego prosze o porade w kwesti doboru cwiczen itp Z gory dziekuje

POZDRAWIAM

Zmieniony przez - garczmak w dniu 2007-10-27 14:01:32

Zmieniony przez - garczmak w dniu 2007-10-27 14:02:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7852
Musisz robić dużo siadów prostych z leżenia tyłem w czasie 30 s.
bo wiele osób na tym odpada.
Test wytrzymałościowy - wstępowanie (wbieganie) na stopień techniką "harwardzką" polega na wielokrotnym wejściu na stopień i zejściu ze stopnia w określonym czasie (180 s).
W tym ćwiczeniu musisz mieć dobrą kondycje.Jak dobrze pamiętam to im większą masz wagę tym mniej wejść na stopień będziesz musiał wykonać.

To są 2 ćwiczenia na których odpada najwięcej osób.

leć wysoko, myśl szeroko....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11
Dziekuje bardzo wszystkim za wypowiedzi i zainteresowanie... A polecilibyscie jakies cwiczenia ktore byly by pomocne bo chcialbym w przyszlym roku wziasc udzial w tescie. Moze jakas dieta albo cos :) Sorrki moze glupio ale jestem troche zielony

POZDRAWIAM
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jestem początkujący

Następny temat

Przerwa miedzy cycami na klacie

WHEY premium