SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak się dostać do klubu / jak się wykazać?

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1077

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13
Witam.
Zacznę od tego, że pochodzę z małego miasteczka w woj. lubelskim (niedaleko Biłgoraja). Fascynuję się piłką nożną od małego. Mój tato grał w kadrze wojewódzkiej, choć to było już dawno temu. I stąd to się przeniosło na mnie... można powiedzieć, że urodziłem się z piłką. Kocham ten sport. Mam niespełna 16 lat, 5 lat przegrane w miejscowym klubie. Teraz są juniorzy - lecz niestety tam jest więcej imprez niż sukcesów, a mi to nie bardzo pasuje. Chciałbym grać, lecz nie imprezować. Zbliża mi się turniej który będzie rozgrywany o puchar burmistrza, oraz chciałbym wyjechać na wakacje do Akademii Piłkarskiej w Zakopanem... jest to dość daleko, lecz nic nie mogę znaleźć bliżej w woj. lubelskim... może ktoś coś poleci dla rocznika 1995? Jestem dobry, a nawet bardzo dobry technicznie, jak i szybkościowo. Chciałbym się rozwijać dalej piłkarsko, to jest moje marzenie i tym chciałbym żyć.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 61
Witam

Mogę powiedzieć ze masz do tego bardzo dobre podejście, faktycznie w wojew. Lubeslkim ciężko coś zwojować bo sam tu grałem. Masz jakieś filmiki ze swoich meczów? Najlepiej by było żebyś miał coś takiego wtedy już można duzo zdzialac. Jak by co to dzywaj się do mnie na [email protected] lub gg: 36688756
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

staw skokowy

Następny temat

http://www.prodirectsoccer.com

WHEY premium