SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Jak schudnąć z nog i pośladków ??

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 19233

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 144 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 827
Jakiesa dobre ćwiczenia na uda i posladki ,ćwicze alerobik,fitness i siłownie i sa efekty ale malutkie:(

Wiśnia

CElem jEsT zAcZąĆ a SzTuKą WYTRFAĆ...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 9203 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29034
chudniesz ogolnie, a nie z nog czy posladkow - zacznij trenowac aerobowo (np. biegac) i stosowac diete redukcyjna - to jedyna droga zeby spalic tk. tluszczowa

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

napisał(a)
Początkujący
chudne ale z nóg bardzo slabo :( ale dzieki za rade

Wiśnia

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 10608 Napisanych postów 43039 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 57734
bieganie, to najlepszy sposób. Jeżeli nie troszczysz się o masę to bieganie jest najlepsze. Do tego jakiś spalacz typu karnitynka albo fat burners - tu szeroką gamę produktów ma firma sci-fit. Polecam zwłaszcza "Thermo Gen II Ephedra Free". Jest na prawdę rewelacja. Stosowałam go przed zawodami, jak już samą dietą i aerobami ciężko było coś zrobić.
napisał(a)
Początkujący
Majka dzieki bardzo

Wiśnia

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 950

Ile kosztuje Thermo Gen II Ephedra Free ?? I gdzie go moge kupic ?? Prosze o rade :)
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 10608 Napisanych postów 43039 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 57734
fajna fota!!!
zobacz czy nie ma go w internetowym sklepie sfd.
Powinien być.
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3452
witam,
przejrzałam oferte sklepu sfd i tego thermo nie znalazłam. Ponawiam pytanie, gdzie to można kupic?
napisał(a)
Ekspert
hmm... musisz popytać się po sklepach z odżywkami. Jeśli nie ma teraz to powino być do końca miesiąca na necie. Jest jeszcze jeden fajny spalacz z uniwersala, wypróbowany.
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 821 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6454
a nie lepiej ruszyc dupe i pobiegac?? niz stosowac fat burner?? zreszta jak se chceta
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 363 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5286
może to w czymś pomoże (zrymowało mi się )

http://www.kulturystyka.pl/artykul198/ 

pozdrawiam

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kto by mi zrobił dobrom diete na mase ??

Następny temat

Dieta dla kondycji

Kasia Oleśkiewicz wyszła za mąż! Archiwum X: “duża ilość węglowodanów może zabić kulturystę”?! Jaki chrzan najzdrowszy? Trójbój - czym jest? Urodziny Kasi Dmochewicz Czy kobiety powinny trenować ramiona? Zielone dodatki w diecie - czy warte uwagi? Jaki budyń wybrać?