SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak schudnąć z nog i pośladków ??

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 21101

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 144 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 827
Jakiesa dobre ćwiczenia na uda i posladki ,ćwicze alerobik,fitness i siłownie i sa efekty ale malutkie:(

Wiśnia


CElem jEsT zAcZąĆ a SzTuKą WYTRFAĆ...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034
chudniesz ogolnie, a nie z nog czy posladkow - zacznij trenowac aerobowo (np. biegac) i stosowac diete redukcyjna - to jedyna droga zeby spalic tk. tluszczowa

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 144 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 827
chudne ale z nóg bardzo slabo :( ale dzieki za rade

Wiśnia


CElem jEsT zAcZąĆ a SzTuKą WYTRFAĆ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bieganie, to najlepszy sposób. Jeżeli nie troszczysz się o masę to bieganie jest najlepsze. Do tego jakiś spalacz typu karnitynka albo fat burners - tu szeroką gamę produktów ma firma sci-fit. Polecam zwłaszcza "Thermo Gen II Ephedra Free". Jest na prawdę rewelacja. Stosowałam go przed zawodami, jak już samą dietą i aerobami ciężko było coś zrobić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 144 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 827
Majka dzieki bardzo

Wiśnia


CElem jEsT zAcZąĆ a SzTuKą WYTRFAĆ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 950


Ile kosztuje Thermo Gen II Ephedra Free ?? I gdzie go moge kupic ?? Prosze o rade :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
fajna fota!!!
zobacz czy nie ma go w internetowym sklepie sfd.
Powinien być.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3452
witam,
przejrzałam oferte sklepu sfd i tego thermo nie znalazłam. Ponawiam pytanie, gdzie to można kupic?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hmm... musisz popytać się po sklepach z odżywkami. Jeśli nie ma teraz to powino być do końca miesiąca na necie. Jest jeszcze jeden fajny spalacz z uniwersala, wypróbowany.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 821 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6454
a nie lepiej ruszyc dupe i pobiegac?? niz stosowac fat burner?? zreszta jak se chceta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 363 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5286
może to w czymś pomoże (zrymowało mi się )

http://www.kulturystyka.pl/artykul198/ 

pozdrawiam

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kto by mi zrobił dobrom diete na mase ??

Następny temat

Dieta dla kondycji

WHEY premium