SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak rozciągnąć triceps

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3313

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 560
Witam, zacząłem ostatnio ćwiczyć na siłowni i, co normalne mam zakwasy:) Jednak bardzo dokuczają mi zakwasy w tricepsach(spodobało mi się ćwiczenie na "wiosełkach"). W związku z tym znalazłem w necie sposób na rozciągnięcie tego mięśnia : http://www.kulturystyka.org.pl/fotki/rozciaganie/triceps01.jpg . Działa super w przypadku prawej ręki, natomiast przy rozciąganiu lewej od razu łapie mnie skurcz w mięśniu zginaczu promieniowym(tym, który przy zaciskaniu pięści jest widoczny najbliżej łokcia). Czy jest jakiś inny sposób na rozciągnięcie tricepsów? Mam drążek, 6 chwytowy, może zwis swobodny przy jakimś rodzaju pod/nadchwytu pomoże?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
może skurcz jest wywołany niedoborami magnezu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 560
Magnez od 5 dni przyjmuje w postaci Shotów z Olimpu, więc może jeszcze się zbyt dobrze nie wchłonął. Jednak problem zostaje problemem, a zakwasy w tricepsach dość skutecznie uniemożliwiają mi normalne funkcjonowanie, więc chciałbym jeszcze dziś, po treningu je rozciągnąć, bo jutro rano już będzie ciężej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
np. robisz tak jakby na bica tak ze reka po dloniowej stronie jest na barku jeuz jest lekko rozciagany tric jak malo to wtedy lokiec ku gorze wysuwasz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ćwiczenia na mięśnie brzucha

Następny temat

SZPAGAT

WHEY premium