SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak przytyc??

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 902

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 271
Witam mam 17 lat wzrost ok 178 i jestem strasznie chudy ;/

Wiem juz teraz ze z dieta na mase(+siłka) bedzie starszna lipa poniewaz i z kasa sa problemy i ogolnie nie umie utrzymac diety. Wytrzymuje po 2 tyg a potem opuszczam diete i ide na Kebaba ;/

Chce troche przybrac zeby zakryc kosci ;/ (chodzi glownie o lopatki i zebra;/

Pomozecie??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6924 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 117946
mamy Ci gotować jakies smaczne i zdrowe potrawy? jak sam się za siebie nie wezmiesz to nikt nic nie zrobi

rozpisz diete, my poprawimy, co z nią pozniej zrobisz Twoja sprawa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bez diety z dodatnim bilansem kalorycznym nic się nie poradzi niestety .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 271
No dobrze dieta ale sama dieta nie pomoze do tego musi byc siłownia zeby były efekty a tak jak mowie z kasa lipa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No ale koszt karnetu nie jest duży imo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 959 Napisanych postów 2729 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 46484
Praca , praca , praca ale bez szaleństw a będziesz widział efekty ;] a tak seryjnie to musisz zacząć jeść nie musi to być dieta jak nie chcesz jej trzymać ale przynajmniej staraj się trzymać do 10 wskazówek żywieniowych na początek a potem zacznij kombinować z dietą ;p bo jak zaczniesz widzieć efekty swojej pracy to będziesz chciał szybciej i szybciej a dieta ci w tym pomoże ;];];]...

POZDRO poćwicz ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 271
Dobra dzieki postaram sie wziasc za siebie zaczne od 10 wskazówek i moze uda mi sie ulozyc jakas diete.

Dzieki

Mam jeszcze jedno pytanie chodze do szkoły gdzie sa dwa razy w tyg praktyki(szkoła budowlana) Zacznam o 7 a koncze o 15 i jest tylko jedna przerwa sniadaniowa. Z tego co czytalem posilki powinny byc co 3 godziny a ja raczej nie bede umial wyrwac sie w trakcie pracy zeby cos zjesc

Zmieniony przez - pepek322 w dniu 2011-06-28 19:09:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
rozwiązaniem będzie albo gainer albo solidne śniadanie i posiłek na przewie i nie musisz się martwić.

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 959 Napisanych postów 2729 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 46484
Nie jest a aż tak ważne żeby zjeść ten posiłek co 3h ale żeby dostarczyć dzienny bilans kaloryczny więc się tym nie martw ja też chodzę na praktyki i jem śniadane potem 2 posiłek na przerwie o 10 i potem 3 dopiero o 15 :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na mase [z głową] - do sprawdzenia

Następny temat

Redukujemy trochę tłuszczu

WHEY premium