SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak przytyć ?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 301965

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 454
Napisz jak przytyłes w 1 miesiąc 10 kg !
czekamy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 32
To śmieszne bo dziewczyny zastanawiają sie jak schudnąc a nie jak przytyc, ale ja tez mam ten problem bo mam 1.55 wzrostu a waże 42kg i zle sie z tym zuje może macie jakąś diete???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
Bartekmusc o 10kilo tłuszczu ciężko nie jest uwierz...

Co do diety dla Ciebie Gosiu, wpierw polecam wprowadzenie pewnych nawyków żywieniowych, o których możesz poczytać w poście qazara. (znajdziesz w podwieszonym link)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 32
Dziekuje Chaczyk!! Pozdrófffka dla Ciebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3287 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19996
Nie no to można dostać naprawdę na gŁowę jak się czyta co piszecie.

PO 1 primo mam kolezanke co jest chuda jak patyk i tez mowi , ze nie wie co zrobic zeby przytyc, jak się zapytalam co Ty jeszc, to ona : na sniadanie skibke chleba lub nic" potem zupa i na kolacje jakąś kanapke."
Więc ręcę opadają. PO 1 już to 10 osob przede mną powiedziaŁo przytyc 10kg-(ale tlusczu nie jest trudno), mozna jesc 5 tabiczek czekolady dziennie i parenascie hamburgerow i po sprawie


Jeśli chodzi o mięsnie, ktoś jest chudy a chce miesni i do tego ma przyspieszony metabolizm , to UKLADA SOBIE DIETE
będzie jadl mniej więcej:
~~ worek ryżu
~~ z 60 jajek tyg
~~ kilogramy mięsa
~~ i ogródek warzyw

ALE ZEBY BUDOWAC MIESNIE TRZEBA CWICZYC I DOBRZE JESC CZYLI MIEC POSILKI ZLOZONE Z PELNOWARTOscIOWEGO BIALKA I WĘGLOWODANOW ZLOZONYCH I PROSTYCH POCHODZACYCH Z OWOCOW _ WARZyw
GARNIERY PO CO WAM JAK JECIE BYLE G**** TO WAM NIC NIE DADZĄ
PROPONUJE PrZeCZYTAC TE POsTY , O ktorych mowa wyżej


aż się zgrzaŁam

Zmieniony przez - Patka_00 w dniu 2008-02-21 12:28:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
Warzywa nie są źródłem cukrów prostych. Nie należy również zapominać o tłuszczach i ich proporcjach w diecie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3287 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19996
mówiąc o cukrach prostych mialam na myśli owoce
NO no co racja to racja tŁuszcze równie wazne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
Spoko, forma zapisu mnie zmyliła. Pozdrawiam i powodzenia w treningach. (Widziałem blog )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3287 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19996
a nie dziękuję .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 96
no racja każdy chce się odchudzac a le są tez tacy co by chcieli troszke przytyc moze nawet sporo. tez chciałbym sie kogos poradzic bo byc chudym to niejest tak dobrze : niewiem jakby to zmienic ...czy jedzenie bananów czy ryżu.płatków śniadaniowych to wystarczy ? troszke wątpie niewiem jakby ktoś podpowiedział np. czego by się najeść jak się idzie do spania nieznam sie zabardzo...pije duzo mleka czy to moze tez coś zmienić..niby ma one 3,2 % tłuszczu ,,no niewiem..chce przytyc a jak nie mozna dokonac tego zbyt szybko to prosze o porade jakie mam wykonywac dziennie cwiczenia ale takie jakies na nogi bo one niewyglądają zbytnio ciekawie ...mieszkam w bloku i niemam własnej siłowni to jak by ktoś mógł to prosze o odpowiedz : na pyt. co by tu zrobic? aby przynajmniej 10 kg przytyc w jak najkrótszym czasie i tą wage utrzymac ..i jeszcze tak naturalnie bez zadnej kreatyny czy jakiegoś szkodliwego środka ..chyba ze inaczej nie mozna to trudno zaryzykuje......ale najwazniejsza jest zdrowa zywność -ale niewiem co by zwiększyło ilość tłuszczu w moim ciele.pozdrowienia dzieki za odp.trzymajcie sie niejestescie sami :P
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta zbilansowana

Następny temat

Dieta na mase do sprawdzenia

WHEY premium