SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak przyjmowac Kreatyne + Dekstroze?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1678

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 262 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5406
Opis na moim opakowaniu "KTP Creatine" jest taki:
2 dni - 4x5 kaps = 17,4g
3 dni - 2x5 kaps = 8,7g
4 dzien... - 1x3 kaps = 5,2g

Czyli przez 6 tyg - do konca cyklu mam jechac 5.2g na dobe.

Lecz jezleli mam liczyc dawke 0,03g/kg (jak zalecaja niektorzy na forum)to nie powinienm brac 5.2g dziennie tylko 2,1g poniewaz waze 70kg. Czyli jak mam robic? Tak jak na pudelku czy taj jak niektorzy polecacaja czyli 0,03g/kg?

Druga sprawa: zakupilem do kreatyny dekstroze. na puszczejest napisane aby brac 2x po 15-30g. Raz rano i drugi raz po tereningu. Czy tak bedzie ok?

Ostatnia rzecz to jak pic deksroze. Jest slodka jak fiks. Jak wypija ja z mlekiem to nie za dobrze sie czuje po takim lukrze :)

PS: poprostu ile i kiedy zazywac kreatyny + dekstroza?

Pozdrawiam i dzieki za pomoc.

Pozdrawiam

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
przy cyklu który będzie trwał tylko ok. 6 tygodni bierz po 5g kreatyny do końca, glukozę/dekstrozę/ bierz w dawce nie przekraczającej 30g, ale nie z mlekiem ale z wodą, kreatyny nie należy mieszać z mlekiem z powodu występującego w nim tłuszczu i laktozy które niekorzystnie wpływaja na wchłanianie i przyswajanie kreatyny i mogą powodować jej straty, jeżeli będziesz pił glukozę z wodą to będzie mniej słodka bo ogólnie w takiej dawce nie powinna być aż tak słodka, np. dużo słodszym cukrem jest sacharoza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 262 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5406
Mam brac do konca po 5,2g.

1.A na poczatku jak? Tak duzo jak na pudle pisze. Czy od poczatku 5,2g?

2.Mam rozumiec ze desktroze 2x15g dziennie, zaraz po kreatynie?

3.I lepiej jej wziasc 2x30g czy 2x15g?

4.Czy po braniu dekstrozy mozna sie nabawic cukrzycy? Bo przeciez zwieksza sie cukier w organizmie i czlowiek moze byc senny, znuzony... i nawet pozniej do cukrzycy. Moze smieszne pytanie ale wole zapytac.

Dzieki i pozdrawiam

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
przez pierwsze pięć dni bierz po 15g w trzech porcjach z 15g glukozy do każdej, potem do końca bierz po 5g, dobrze by było gdybyś podzielił to na dwie dawki z 15g glukozy, a co do cukrzycy to przy bardzo dużych przegięciach chyba można i przy długim czasie takiej glukozowej dietki też chyba tak.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co się opłaca?

Następny temat

Gain Fast czy Seriouss Mass

WHEY premium