SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak przybrać na masie mięśniowej?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5286

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

mężczyzna

Wiek

20

Waga

71

Wzrost

195cm

Cel treningowy

przybrać na masie 10-15kg

Staż treningowy na siłowni

0

Uprawiane inne sporty

-

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

chcę kupić jakiś sprzęt najpotrzebniejszy do przybrania na masie

Dieta

chciałbym jakiejś się podjąć

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

-

Zażywane suplementy

-

Ostatnio przerabiany plan

-

Wyniki w podstawowych ćwiczeniach [kg] (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc)

-
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 378
Witam, chciałem się dowiedzieć jak przybrać na masie mięśniowej, co jest mi potrzebne do ćwiczeń?(napiszcie co muszę kupić jaki sprzęt) I jak się odżywiać, jeśli ktoś może niech opisze co i ile jeść będę bardzo wdzięczny, ponieważ nie za bardzo wiem o co chodzi w tych wykresach w odżywianiu.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 681 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10283
jesli chodzi o trening to https://www.sfd.pl/[Art]_Pierwszy_rok_treningów-t906985.html
jednak sam trening nie wystarczy, aby miesnie rosly musza miec budulec. dlatego dieta jest najwazniejsza. radze na poczatek zapoznac sie z tymu artykułami:
https://www.sfd.pl/Dla_początkujących_i_nie_tylko-t314751.html
https://www.sfd.pl/Podstawy_układania_diety-t367367.html
a tutaj mozesz policzyc swoje zapotrzebowanie kaloryczne i sprawdzic sklad produktow http://potreningu.pl/kalkulatory 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Kolejny twój temat ? tamten został zamknięty , założysz jeszcze jeden = BAN . Proszę nie zaśmiecać wszystko da się ogarnąć w 1 temacie .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 378
no zrobilem ten temat ponieważw tamtym pisałeś że nie ma ankiety to w tym zrobiłem ;x
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Kolega Corsairs dał ci wszystkie potrzebne linki.Działaj.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 378
ok mam co i jak ćwiczyć tylko nie wiem ile mogę podnosić w tym przysiadzie, wyciskaniu sztangi leżąc i martwym ciągu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 681 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10283
my tez nie wiemy. kazdy z nas zaczynajac nie wiedzial ile moze max podniesc. od tego sa pierwsze treningi zeby sie zorientowac. bierzesz na poczatek male ciezary i sprawdzasz jak Ciz nimi idzie. jak lekko to zwiekszasz sobie obciazenie (tylko z glowa). nie ogladaj sie na pakerow na silowni, sporo z nich cwiczy dlugi okres czasu i moga dzwigac duze ciezary. Tobie do nich jeszcze sporo brakuje wiec wszystko powoli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 378
to jeszcze chcialem spytac co jest mi potrzebne do robienia przysiadu, wyciskania sztangi na lezaco i martwego ciagu? Co musze kupic najlepiej jak najmniej budzetowo bo chce w domu cwiczyc jaki sprzet mi polecicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3754 Wiek 6 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 49667
Idz na silownie, zawsze z ludzmi razniej i lepiej bo moze ktos poprawi technike i cos podpowie, jak chcesz w domu cwiczyc to potrzebujesz sztangi, sztangielek, obciazenia i laweczki z oddzielnymi stojakami by moc przysiady robic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Sztanga długa + dużo obciążenie-w tym małe krążki po 1,25/2,5kg + ławeczka ze stojakami.To takie minimum na pierwsze miesiące treningu.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 378
a gdzie kupować najlepiej ten sprzęt allegro?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nowy na Forum

Następny temat

FBW początkujący czeka na ocenę

WHEY premium