SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak przekręcić licznik?

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6957

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 836 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7776
Witam, chciałem się dowiedziec czy macie jakieś sposoby aby nabyć licznik do stanu ile miał kilometrów? Nagle licznik mi się skasował i idzie od zera a miałem już na nim 800km ma ktoś pomysł jak można nabić te kilometry. Jestem załamany pomóżcie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 493 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9873
ale problem a po co ci to? zapamietaj ile miales i tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 836 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7776
Jak bym miał zapamiętać to bym się nie pytał jak nie wiesz to nie odpowiadaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2233 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47328
u mnie jak sie wyjmie baterie i włoży jeszcze raz to mozna wpisac ilośc km jaka była zrobiona nie wiem czy u Ciebie zadziała, ale mozna spróbowac

--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 836 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7776
O to chodzi że nie mam czegoś takiego dlatego teraz musze kombinować ale mam pewien pomysł właśnie konstruuje urządzenie do "nabijania" kilometrów na licznik jeśli się uda to może zrobie fotki i napisze zasade działania :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 455
2 monety i jazda, nakręcaj do woli - ja kiedyś tak robiłem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 836 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7776
Nie rozumiem jak dwie monety? mógłbyś wytłumaczyć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 455
Monety potrafią symulować jazdę (nawet z kosmicznymi wręcz prędkościami). Jedną z nich przykładasz do jednej z blaszek z tyłu, drugą monetą rytmicznie uderzasz/pocierasz o drugą blaszkę... Czasochłonne, ale skuteczne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 836 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7776
Czasochłonne, ale skuteczne wiesz jak długo musiał bym 800 km trzaskać chyba z tydzień non stop nic nie jeść, nic nie pic tylko bawić sie monetami ten pomysł odpada, ale dzięki za sugestie :) pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 455
Na pewno nie tydzień Ciężko nabić szybciej stan licznika, bez ingerencji w jego oprogramowanie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 836 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7776
Panowie udało się jest 1:16 w nocy na moim liczniku znowu jest 811 km tyle ile przed skasowaniem. Skonstruowałem urządzenie do nabijania licznika a mianowicie silnik elektryczny do którego przymocowałem wirnik do wirnika przymocowałem magnes ten co się montuje w szprychach. Wirnik obracając się z dużą szybkością przed czujnikiem powodował wskazanie licznika i nabijanie kilometrów na niego. Silnik elektryczny był zasilany zasilaczem z regulowanym napięciem i całą tą aparature przystawiłem do czujnika zamontowanego na widelcu. Eksperyment trwał od godziny 15 do 1 w nocy czyli czas eksperymentu 10 godzin ale na szczęście powiódł się i na moim liczniku znowu jest przebyta ilość kilometrów. Zrobiłem fotki eksperymentu jak i całej aparatury nie bawem je wkleje.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bieganie z muzyką ?

Następny temat

Destroyer DS2 - dobra do dualu?

WHEY premium