SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak poznać?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1842

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12583
Witam, otóż moje doświadczenie ze starydami anabolicznymi jest w sumie zerowe. A mój problem wygląda następująco:
14-letni syn mojej koleżanki, strasznie spuchł, tzn. przybrał nienaturalnie aż jak na ten wiek masy, napuchł na twarzy, oraz z tego co wiem wyskoczyło mu dośc sporo syfów na twarzy. Znajoma pytała się mnie jak da się rozpoznać czy brał sterydy. W sumie po tych objawach o których mi opowiedziała jak na moją znikomą wiedzę wszystko na to wskazuje. Jednak czy są jakieś testy etc? aby mieć pewność? Myślę że mógłbym jej poradzić wziąść dzieciaka na badanie testosteronu we krwii? ale jak już powiedziałem nie jestem zbyt mocny w tym temacie.
Z góry dziękuje za pomoc :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 280 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7814
ps. badanie testosteronu możesz sam sobie zlecić. kupujesz w kasie badanie a mały nie musi nawet wiedzieć co mu będą badali. powiedz że zrobicie mu morfologię a w rzeczywistości zrób mu testosteron i te próby wątrobowe. musi być na czczo i najlepiej rano.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 650 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15639
no to jak małolat w wieku 14 bierze sie za koks to ładnie se moze zryc gospodarke hormonalna , zablokowac wzrost itp , test na poziom androgenu + test na stosunek estrogenu do androgenu , byc moze chłopak po prostu zaczął dojrzewac i jego poziom naturalnego testo znacznie sie podniusł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699675
może za często do mc donalda zagląda?
ciężko stwierdzić
jak już, to stawiałbym na metkę bo jak znam małolatów to igły się raczej boją
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12583
tzn. w sumie ja tak podejżewam ale niby jak matka się go pytała, to jej coś tam powiedział w stylu że robi pompki itd A znajoma w sumie nic mu nie udowodniła a mały się zapiera, i właśnie zwróciła się do mnie z prośbą czy są jakieś ogólnodostępne testy czy coś w tym stylu które mogą wykryć czy w jego organiźmie są sterydy. A ja w sumie w tej dziedzinie też jestem laikiem, dlatego pytam was, czyli ludzi którzy mają napewno większe doświadczenie w tej dziedzinie. Bo jak podejżewam jeśli to prawda że brał ome czy mete ( bo to chyba najpopularniejsze sterydy) to w tym wieku skutki takiego czynu mogą być bardzo poważne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
nie ma takich testow.

niech bierze dalej, ma spore szanse na dorobienie sie eleganckiej pary cycuszkow (w tym wieku hormony to calkowity chaos), takze bedzie mial o czym z kolezankami pogadac.

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Ściema jakaś...

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12583
tzn. z czym ściema? mówie jak jest po co miałbym sobie wymyślać niestworzone tematy?
Wiem że można zbadac poziom testosteronu w organizmie? wydaje mi się że takie rozwiązanie było by chyba najlepsze? Bo w sumie przeszukiwała mu rzeczy i ani tabletek ani jakiś igieł nie zauważyła.
chudzina no dzięki że odpowiedziałeś przynajmniej że nie ma takich testów, jak już mówiłem jestem zielony w tym temacie akurat.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Chipsy i coca-cola.
Pełno teraz pączków biega po drogach własnie od tego.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12583
dobra widze że chyba mi nie pomożecie cóż trudno :)
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699675
niech mu ojciec dupe złoi paskiem,może wtedy prawdę powie
albo i nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Ojciec też je chipsy tyle, że pije piwo a nie coca-cole

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosze o rade (cykl meta , omka , deca)

Następny temat

Trenadrol + Natural Sterol ??

WHEY premium