SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak pozbyć się przykrej "oponki" z brzucha?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2536

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5
Wiek : 21

Waga : 77

Wzrost : 182

Cel cyklu : zgubienie tłuszczu z brzucha

Uprawiane inne sporty : pływanie, treningi domatora

Mam taki problem, że jestem ogólnie szczupły, klatka piersiowa, ręce, nogi, proporcje odpowiednie (jak dla mnie)... Tylko z brzuchem jest beznadziejnie- ukształtował się od jedzenia (mniej od np piwa bo pije go sporadycznie) i chciałbym go jakoś zrzucić? Generalnie z odżywianiem jest różnie ale staram się nie jeść po 19 i w ciągu dnia pije z 2litry wody mineralnej. Teraz zaczęły się wakacje więc na maxa mobilizuje się z chodzeniem na basen i ćwiczeniami ogólnorozwojowymi! Jeśli chodzi o poprawę mojego brzucha zastanawiałem się nad a6W? Mam pytanie czy robić a6W czy po prostu rożne ćwiczenia na brzuch? Pozbyć się najpierw przez ćwiczenia aerobowe trochę masy czy łączyć np a6W i aeroby? No i jaka dieta, z nią mam najmniej problemu bo jestem dość zaparty w tym co robię... Prosiłbym o jakieś wskazówki co do moich pytań! Może ktoś miał podobny problem? Pozdrawiam i z góry dzięki za odpowiedzi!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 149
1. Use the power of "szukaj" button
2. Przy Twojej masie to ciężko redukować, poczytaj o tym, bo masa topiców jest na forum o tej tematyce. Ze swej strony mogę Ci polecić tylko dieta -300 kcal, do tego aeroby albo interwały, ewentualnie a6w lub podobny na wzmocnienie mięśni brzucha (żeby były widoczne po odtłuszczeniu). Jednak, z własnego doświadczenia wiem, że powinieneś się za to wziąć jakieś 2 mce temu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1886 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16837
bronek nie pisz bzdur.

Martin wypelniej cala ankiete bo bardzo mozliwe ze bedziesz musial najpierw na mase isc zeby pozbyc sie brzucha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
Czemu ?

Wszystko do zrobienia, tylko jasno określić cel, w tym przypadku spalenie tk. tłuszczowej w okół pasa, a więc najpewniej low-carb. Kolega niech poczyta posty o 10 przykazaniach żywieniowych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1886 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16837
zawsze myslalem ze nie ma preferencyjnego palenia tkanki tluszczowej...

Czekam na odwody i sie okaze czy masa czy redukcja...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 486 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3232
rob a6w aeoroby normalny trening i jedz duzo bialka naturalnego

Jak pomoglem nie badź żur daj sog'a

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy na tej diecie zrobie mase

Następny temat

Reduktory dla 188/123kg 17 lat tanio

WHEY premium