SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Jak podrosnąć?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 12540

napisał(a)
Temat przeniesiony przez Fuckmaster z działu Trening. Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 844
Jestem dosyć niski i każdy mi mówi rzebym wyciągał się na drążku czy to prawda??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 6083 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33055
Ile latek ??

napisał(a)
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 2326 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78549
Ja uważam że wyciąganie (bezwładne wiszenie na drążku) pomaga urosnąć pare cm.Ale oczywiście pierwszorzeędna jest genetyka.Jak masz koło 20 latek to drążek wiele nie da.Podaj wzrost i wiek i może jeszcze wzrost rodziców to coś poradzimy.

Jedyną rzeczą której powinniśmy się bać jest sam strach

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 70 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1513
Też mam taki mały komplex ze wzrostem- 175 niby Ok ale... mój brat 3lata młodszy ode mnie (17lat) ma 190, a siostra 11letnia już 162! hehe śmiejemy się, że jeszcze mnie przerośnie. Moi rodzice także nie są niscy, matka-168, ojciec-182 / można coś na to poradzić?
napisał(a)
Specjalista
Dieta (sporo białka bo to budulec)
Ruch (jakiś sport..koszykówka ...pływanie albo siatka)
Rozciąganie(drążek pomaga..wiem to z własnego doświadczenia)
Sen(min. 8h snu i kładź sie przed 24 bo wtedy jest najbardziej wydzielany hormon wzrostu)

Brata masz duzego więc masz szanse urosnąć ale 20 lat to może byc trudno

175 to nie tak mało

Zmieniony przez - el nino w dniu 2005-06-26 21:05:40

napisał(a)
Początkujący
senk w tym, że praktycznie zawsze śpie 8h i przed 24, pływam, od dawna chodze na siłownie( a wtedy zawsze się podciągam), czasami sie porozciągam i jem duzzo białka,- no nic pewnie trzeba się przyzwyczajaćtylko niechciałbym aby niedługo młodsza siostra patrzyła z na mnie z góry
napisał(a)
Specjalista
A jakie ćwiczenia wykonujesz na siłowni??Może te co obciążają osiowo kręgosłup(martwy ciag).A podciąganie nie wpływa na wzrost tak jak bezwładne wiszenie.

napisał(a)
Początkujący
nigdy nie ćwiczyłem martwego ciągu. Kiedyś ćwiczyłem barki( wyciskanie sztangi siedząc) ale zrezygnowałem z tego bo właśnie słyszałem, ze może chamować wzrost. właśnie jakich ćwiczeń powinienem unikać? nie wiem dokładnie jakie zbytnio obciążają kręgosłup
/ aha i jeszcze tak sobie myślałem- kiedyś byłem u lekarza(jakoś 13lat) i powiedział mi, że mam lekką skoliozę i minimalnie jedną nogę krótszą, kazał mi robić pewne ćwiczenie i przyjśc na kontrolę- robiłem je a na kontrole już nie przyszedłem. Cz to mogło mieć wpływ na wzrost?
napisał(a)
Specjalista
W tej kwestii nie mogę Ci pomóc.Nie wiem czy to nie miało wpływu.Ale kiedys wyciskałes sztangę siedząc co mogło wpłynąć na wzrost jezeli sporo robiłeś to ćwiczenie.Ale spróbuj powisieć.Nic nie stracisz a możesz zyskac pare cm.POWODZENIA ŻYCZE

napisał(a)
Początkujący
OK dzięki za podpowiedzi, zaraz ide sie postretchingować troche
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 110
Witaj. Mam podobny problem tylko ze 19 lat. Moj brat ćwicząc na drążku urusł w wieku 22-23 lat.
Skoro miales skolioze to ona raczej na zachamowanie wzrostu nie wpłyneła. Teraz wisząc i ćwiczac na drążku mozesz wyciagnąc kilka cm bo w ten sposob wyprostujesz sobie kręgosłup - w zwiazku z tym wydłużysz sie.

pozdrawiam:]
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ból barku:/

Następny temat

jak wydłuzyc nogi?

Przyczyny otyłości, dlaczego tyjemy Przyczyny otyłości, dlaczego tyjemy Paluchy proteinowo - serowe Paluchy proteinowo - serowe Panatta World Cup 2018 - Rimini Panatta World Cup 2018 - Rimini Jak powiększyć obwód bicepsów? Ćwiczenia na biceps Jak powiększyć obwód bicepsów? Ćwiczenia na biceps Rodzina Bazanów powiększyła się o kota! Rodzina Bazanów powiększyła się o kota! Akop Szostak podpisał kontrakt z KSW! Akop Szostak podpisał kontrakt z KSW! Roller piankowy wspomaga także układ krwionośny Roller piankowy wspomaga także układ krwionośny Super serie z czasów złotej ery kulturystyki Super serie z czasów złotej ery kulturystyki