SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Jak otworzyć Enana Jelfy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3825

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 823
Siema!

wiem ze temat troche nie na miejscu i wogóle lama, ale jest jedno "ale". Jak mam otworzyc Prolo enana Jelfy , są tam takie fiolki tylko jak mam to otworzyć , bo nie chce czegos spieprzyć, bo towaru mi szkoda, a chce mieć pewnośc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 6469 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 39129
pouderzaj palcem w gore ampulki (tak jakbys pstrykal), pozniej obwin w recznik jakis i zlam "głowke" ampulki
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 6577 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 25581
jedna ampa wynosi 7zł..nie baw sie =d
tak realnie to musisz czymś popukać szyjke dookoła by osłabić linię szkła a potem weź odłam dwoma palcami ;]

sprzedam biznes w calosci.

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 5978 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 65164
ja ostatnio nie owinełem niczym i przycieło mi palucha, krew lała sie z 15 min ...
teraz zawijam w chusteczke higieniczna ( nie rozwijam jej ) i jest good
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 10648 Napisanych postów 44235 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 57734
przeciez prolo sie idealnie lamie.
nie rozumiem wiec w czym problem?
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 11455 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 83131
Szyjka musi byc pusta bo nigdy jej nie złamiesz,popukaj jak pauleq mówie złap w miejscu gdzie jest kropka i ułam.
napisał(a)
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5536 Napisanych postów 58906 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 457342
j/Smalec - trzeba trafić w punkt G

doping & zdrowie

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1772 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 22749
To ja sie jeszcze podlacze bo propa farmaka nie moge otworzyc . musze strzelac nozem w koncowke i strzela jak szampan . czy jakos bardziej humanitarnie sie da??

Zmieniony przez - puramuk w dniu 2007-02-23 13:57:37
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 241
Tez sie kiedys skaleczylem.

a zrob tak jak pisza chlopaki ,czyli popukaj palcem tak zeby nic nie zostalo w glowce i odlam.

jak juz ktos napisal lamie sie idealnie...

"Może kiedyś lepsze jutro ,szampan płynący ku nagim sutkom"

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 823
kurcze szybko to forum działa po minucie już mam odpowiedzi :) Thx for all
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 11455 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 83131
puramuk idx do apteki i kup nozyk do ampułek.Proste.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

po ilu odblok

Następny temat

LK ??

TOP 20 CrossFiterek z Instagrama TOP 20 CrossFiterek z Instagrama Jedz kiszoną kapustę nawet, jeśli jej nie lubisz! Jedz kiszoną kapustę nawet, jeśli jej nie lubisz! Zielona herbata chroni i odmładza skórę Zielona herbata chroni i odmładza skórę 8 błędów, jakie mężczyźni popełniają na diecie 8 błędów, jakie mężczyźni popełniają na diecie Rosanna Cordoba - od blogerki modowej do modelki fitness Rosanna Cordoba - od blogerki modowej do modelki fitness 3 ćwiczenia, które niszczą Twoje kolana 3 ćwiczenia, które niszczą Twoje kolana Keith Rocheville - tata z nadwagą zostaje wojownikiem MMA Keith Rocheville - tata z nadwagą zostaje wojownikiem MMA Ronnie Coleman "The King"  - znamy datę premiery! Ronnie Coleman "The King" - znamy datę premiery!