SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak osiagnac taki efekt?

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2329

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 322
Jakimi cwiczeniami osiagne mniej wiecej taki efekt jak na zdjeciach? Mam chude nogi, ale nie o takim wygladzie.






Zmieniony przez - aniek2133 w dniu 2014-09-10 13:50:56
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 802 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35259
Boszsz..widzisz i nie grzmisz..
Na pewno w żadnym dziale na SFD, ponieważ mimo że siedzą tu osoby wybitne, jeśli chodzi o wiedzę nt. treningu i żywienia, to takiej wiedzy tajemnej nie posiedli. Być może vitalia lub jakieś forum motylkowe..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 5052 Wiek 52 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 81876
To już kolejny temat założony przez ciebie w dziale Ladies i nadal się nie nauczyłaś, że bez wypełnienia ankiety, zdjęć i wypiski z jedzenia - czyli spełnienia podstawowych warunków obowiązującego tu regulaminu pomocy nie uzyskasz. Próbuj w innych działam (początkujący, zdrowie). Poza tym z twoich wypowiedzi i poprzednich założonych tematów wynika, że twoje problemy są tylko problemami dla ciebie, reszta nie widzi w tym nic odbiegającego od normy.

A jeśli chodzi o to konkretne pytanie (mimo że zdjęcia nie widzę ) to zasada jest jedna, dieta i ćwiczenia siłowe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 322
Wiem, że nie wypełniłam ankiety, ale pytam tylko o ćwiczenia. Skoro już tyle o mnie "wiesz" to wiesz jak wyglądają moje nogi ;) Zdjęcia się nie wstawiły więc wstawiam teraz i o taki efekt mi chodzi:







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
Wszystko zostało powiedziane w tym temacie

https://www.sfd.pl/zbyt_rozbudowane_mięśnie_nóg-t1040966.html#post8 

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 322
W tym temacie co podałaś jest o tym jak maniakalnie ktoś chce mieć jakąś szparę między nogami, a mi chodzi tylko o wyrobienie mniej więcej takiego kształtu nóg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 322
A tu ankieta skoro aż tak jest potrzebna wypełniłam co wiedziałam

Wiek : 20
Waga : 50
Wzrost : 172
Obwód w biuście(1) :
Obwód pod biustem :
Obwód talii w najwęższym miejscu (2): 66
Obwód na wysokości pępka :
Obwód bioder (3): 89
Obwód uda w najszerszym miejscu:
Obwód łydki :
W którym miejscu najszybciej tyjesz : nogi, ręce
W którym miejscu najszybciej chudniesz : brzuch
Uprawiany sport lub inne formy aktywności: (jak często) ćwiczenia rozciągające 3x w tyg.
Co lubisz jeść na śniadanie: nic
Co lubisz jeść na obiad : filet z piersi kurczaka
Co jako przekąskę : paluszki, serek
Co jako deser : serek
Ograniczenia żywieniowe : żadne
Stan zdrowia: dobry
czy regularnie miesiączkujesz: nie
czy bierzesz tabletki hormonalne: nie
czy przyjmujesz leki z przepisu lekarza: nie
czy rodziłaś: nie
Preferowane formy aktywności fizycznej :
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : żadne
Stosowane wcześniej diety : żadne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
ale jakiego kształtu? dla mnie nogi ze zdjęcia powyżej nie mają żadnego kształtu... takie dwa kołki chudej nastolatki migającej się od aktywności fizycznej...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 322
Nie chodzi mi o to żeby były takie chude, a moim zdaniem kształt mają ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
no, mają.. bezkształt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 802 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35259
przy tym wzroście i tej wadze już pewnie dawno taki efekt osiągnęłaś..jeśli nie, to raczej już go nie osiągniesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 322
Ok, w takim razie nici z takich nóg... Więc jeszcze jedno pytanie jak zgubić tłuszczyk tych partii co zaznaczyłam na czerwono? To nie są moje zdjęcia ale uda mam podobne tyle, że dodatkowo mam w tych zaznaczony miejscach tłuszczyk, którego nijak nie mogę się pozbyć. Jakie ćwiczenia?




Zmieniony przez - aniek2133 w dniu 2014-09-10 15:35:02
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

[Team O] Konsultacje za kurtyną

WHEY premium