SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak osiągnąć taką sylwetkę

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2881

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

Męższczyzna

Wiek

17

Waga

69

Wzrost

179

Cel treningowy

--

Staż treningowy na siłowni

5 miesięcy

Uprawiane inne sporty

---

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

Tak

Dieta

brak

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

brak

Zażywane suplementy

brak

Ostatnio przerabiany plan

--

Wyniki w podstawowych ćwiczeniach [kg] (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc)

wyciskanie na ławce - 50 kg
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 140
Chciałbym wyglądać jak osoba na zdjęciu , dodam że ma 167cm wzrostu i waży 69 kg. Natomiast niewiem zupełnie jak się za to zabrać , na siłowni ćwiczę 5 miesięcy i czy jakieś odżywki mam brać ?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 308 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3400
bdym95
Przytyć jeszcze z 4-5 kg i rzeźbić ?


To zalezy jak wygladasz :) mozesz wstawic swoje zdjecie, wtedy bedziemy widziec co robic. Bo kazdy wyglada inaczej :)

Znalazł podziemny klub walki, on stał się jego domem.
Zamienił codzienny cug w martwy ciąg i ciężki worek.
To pierwsza z rund w starciu, by głód zmienić w nienawiść.
Wiedział, że tylko bóg i ból mogą go zbawić.
Tylko pot, krew i łzy czyściły jego organizm.
Potem nocleg, gdzie sny dręczyły jak omamy.
Życie nocne i syf wciągały swymi szponami,
lecz on sportem już żył, wiedział, że zda egzamin.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 365 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4773
Nadal nic nie wiesz... A ćwiczysz 5 miechów, dziwne. Co ty robiłeś do tej pory ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 140
Masę na początku ważyłem 60 kg no a teraz 69 kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 210 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1142
to ćwicz tak dalej porównaj jego wzrost do masy i porownaj swoją jeśli bedziesz miał takie same proporcje i mniej wiecej taki sam procent tkanki tłuszczowej co on bedziesz tak wyglądał. 9nie zapomn ij o opaleniźnie :P)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 140
zobaczcie na jego łapę jaka mała a u mnie wzrosła już z 4 cm , no i co z tłuszczem jakies aeroby ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1730 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16892
Ładny wynik te 9 kilo w 5 miechów, ćwicz tak dalej a jak złapiesz zastój to dopiero się martw.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 140
Jak wciągnę powietrze albo po treningu odrazu spompowany to wyglądam podobnie (oprócz brzucha którego nie robię póki co ) :D dlatego pomyślałem że może jakieś aeroby spalanie tłuszczu lub teraz rzeżba. I to głównie mi namieszało że może już zmienić plan .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 210 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1142
musisz przytyc jeszcze z jakieś 10/12 kg żeby miec te same proporcje co gość ze zdjęcia a więc czeka cie jescze trochę pracy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 140
A jeszcze kumpel mi mówi ostatnio że wchodzi taki leszcz wchodzi do szatni żeby niby chudy itp. a on ściąga koszulke a tam taka rzeżba.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 210 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1142
wiesz w koszulce ludzie wyglądają inaczej wyrzeźbione byki czasami wyglądaja na grubaskow a szczypiory bez koszulki wyglądają jak bruce lee.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 140
Przytyć jeszcze z 4-5 kg i rzeźbić ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

fbw- do sprawdzenia

Następny temat

Modyfikacja planu, pomoc w wyborze diety

WHEY premium