SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak oceniacie mój brzuch? / Dieta 1000kcal do A6W ?

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1653

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 29
Witam, jestem nowa na forum, więc jeśli temat założony w złym miejscu, przepraszam.Chciałabym abyście ocenili mój brzuch. Od około 3 miesięcy wykonuje codziennie 100-200 brzuszków, schudłam 10kg. Teraz jestem 2 dzień na A6W i chciałabym przejść na dietę 1000kcal. Czy jest ona zdrowa przy A6W i 100 brzuszkach dziennie?
Mój wzrost i waga : 172cm, 55,5-56kg

http://zapisz.net/view.php?filename=114_obraz_057.jpg

http://zapisz.net/view.php?filename=123_obraz_058.jpg 
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Martucca

Do tego zamiłowanie do głowówek i trzepania tułowiem na dywanie.


Dawno nie popłakałam się ze śmiechu, a teraz po prostu leżę i kwiczę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
z założenia oceniamy tu cala sylwetkę, a nie wycięte części, tu nie rzeźnik to raz.
dwa, nie ma nic do oceny tu , brzuch jak brzuch deczko tlusty
trzy, co maja ci dac ćwiczenia nazwane imieniem tego ktory w zyciu nic takiego nie wymyślił i pewnie sie w grobie przewraca widzac jak ludzie doprowadzają sie do przykurczów w obrębie brzucha a co za tym idzie kloptow z krzyżem i mięśniami karku
cztery, przy tej wadze i wzroście powinnaś byc wysuszona na wiór z sześciopakiem, to ze nie jestes świadczy o duzych brakach w umięśnieniu, a co za tym idzie dieta 1000kcal tylko pogorszy ten stan
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 29
Mam taką wagę, ponieważ stale ważę się na 3 wagach i pokazują tą wagę. Mam zrobić fotki całego ciała?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 29
Aha, mi nie zależy na mięśniach, tylko na płaskim brzuchu. Możesz mi polecić jakieś ćwiczenia i dietę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 172 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7380
Zrób fotki całego ciała, uzupełnij ankietę. Podsumowując, zajrzyj do regulaminu.
Obli nie negowała Twojej wagi, a jedynie stwierdziła na jej podstawie, że Twoje kości pokrywa praktycznie skóra i tłuszcz.
Domyślam się, że dla Ciebie płaski znaczy z widocznym sześciopakiem (do czego jednak jakieś mięśnie są potrzebne :p)? Chyba, że tą płaskośc to zmierzasz poziomica sprawdzać..........
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 172 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7380
Czyli obydwa zdjęcia, to aktualne?
Schudłaś 10kg dzięki brzuszkom? Tak wnioskuję z tego, co napisałaś.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 29
Są z przed kilku minut. Robiłam brzuszki i jedno ćwiczenie, które mi się spodobało z a6w po 200-300 razy i brzuszki 100. Miałam taką swoją dietę, bez liczenia kalorii po prostu jadłam trzy posiłki dziennie. Śniadanie, obiad, kolacja. Wiem, że to nie zdrowe, ale byłam wtedy bardzo zdesperowana i przyniosło efekty, które uwierzcie widać gołym okiem zakładając koszulkę, która opinała mi się na brzuchu teraz mi się marszczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 29
Aha, zapomniałam dodać, że te zdjęcia są bez "spinania się" mogę dać zdjęcia sprzed ok. 1-2 tygodni takie z napinką xd - http://zapisz.net/view.php?filename=399_obraz_033.jpg  i http://zapisz.net/view.php?filename=835_obraz_032.jpg 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Esther Zdobywczyni PP WBBF
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 4315 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 115601
Tylko że Ty nie masz tam czego napinać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 29
Dobra, z wciąganiem brzucha ;p
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DT / Pomoc? / Start walki o lepsze jutro...

Następny temat

Cel: zwalczyć nadmiar tłuszczyku i wyrzeźbić mięśnie

WHEY premium