SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Jak obliczyć zapotrzebowanie kacl dla nastolatka???

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 272

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 206 Wiek 18 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 6631
Mam pewien problem po nie mogę znaleźć kalkulatora żeby obliczyć swoje zapotrzebowanie kacl wszystkie są od 18.
mam 15 lat i chciał bym zbudować troszkę masy mięśniowej.

-Trening siłowy 3 razy w tygodniu.

-biegam w dni nie treningowe 3 razy w tygodniu po 6km,

-wiek 15 wzrost 172 ważę 55 kilo .

-capueira (brazylijska sztuka walki) 2 razy w tygodniu.

Nwm może wy mi powiecie ile kacl powinę spożywać bo ostatnio schudłem 2 kg a naprawdę nie jem mało.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 109 Napisanych postów 19710 Wiek 21 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 62791
http://potreningu.pl/calculators/bmr

pierwszy link w google

Pomogłem? Nie żałuj soga!!

Dziennik treningowy: http://www.sfd.pl/[DT]_Czesiek_43__powrót_do_korzeni_-t1052127.html 

napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4872 Napisanych postów 134101 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 776537
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie odnośnie piwa

Następny temat

łączenie parti

Proste sposoby na to, by nie marnować jedzenia! Proste sposoby na to, by nie marnować jedzenia! Urodziny w domu Arnolda Schwarzeneggera Urodziny w domu Arnolda Schwarzeneggera Ronnie Coleman podda się kolejnej operacji! Ronnie Coleman podda się kolejnej operacji! Burgery z kaczki Burgery z kaczki Nandrolone w  podnoszeniu ciężarów Nandrolone w podnoszeniu ciężarów Jaka jest najlepsza odżywka na masę? Jaka jest najlepsza odżywka na masę? Przeziębienie - objawy, zapobieganie, leczenie Przeziębienie - objawy, zapobieganie, leczenie Żony Mr. Olympia Żony Mr. Olympia