SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak nazywa się ten sprzęt do treningu mięśni brzucha

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 514

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hej, ostatnio zobaczyłem filmik na którym pewien starszy pan trenuje za pomocą pewnych taśm, które prawdopodobnie przymocował do drążka. Link tutaj link. Chciałbym aby ktoś powiedział mi jak nazywa się ten przyrząd tak abym mógł go znaleźć najlepiej na allegro lub aliexpress. Ostatnio zastanawiałem się właśnie nad zakupem uchwytu do brzuszków. Ale ten trzeba przymocowywać do ściany i zajmuje też sporo miejsca. Ale ten sprzecik, który przedstawiony jest na filmiku wydaje się być lepszym rozwiązaniem i nie drogim. Proszę o pomoc w znalezieniu ponieważ na allegro po wpisywanie paru haseł i przeglądaniu sprzętów do treningu brzucha nie udało mi się znaleźć. Z góry dziękuje :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14676 Napisanych postów 53180 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400644
Witaj,
widzę, że ten sprzęt jest w sklepie SFD: https://sklep.sfd.pl/Power_System_Uchwyt_AB_Slings_4038- opis31592.html

Z linka usuń spację przed słowem opis Bo tak robi się emotikona


Zmieniony przez - georgu w dniu 2017-10-01 18:22:01

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna 7g dziennie

Następny temat

Trening 2x w tyg. Czy ma sens?

WHEY premium