SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak najszybciej zrzucić brzuch ;f

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1176

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 476 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4579
Witam, przedstawie wam moją sytuację, przez 3mc ćwiczyłem planem MAwashi'ego, lecz pod koniec 3mc złapała mnie ospa i nie mogłem ćwiczyć, musiałem przestać;/ Teraz już po ospie, chciałbym zacząć coś ćwiczyć, ale najpierw chce zrzucić tkanke tłuszczową z brzucha i klatki piersiowej ;d Prosiłbym was o podanie mi jakichś ćwiczeń.
Ps.Mam 14lat 163,5cm 61kg wagi i 22% tkanki tłuszczowej, czuje że mam mięśnie gdy je napnę i dotknę to je czuje, lecz ich wg. nie widać, chciałbym je odsłonić żeby był chociaż zarys, z góry dziękuje.

Pozdrawiam,Kris ;>
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2340 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20535
Na to potrzebne ogólne pojęcie odżywianiu, do tego tren siłowy oraz aeroby. Wszystko w podwieszonych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 476 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4579
Hmm... myślałem o samych aerobach,iż jestem po chorobie a za niedługo ogarnę drążek, i mam zamiar robić dalej Mawashi, tylko chce dać organizmowi trochę nabrać sił bo mam astme, a chce najpierw ZROBIĆ COS Z BRZUCHEM.Więc myślałem aeroby+skakanka+rozciaganie w pon->sr>pt bieganie(rano na czczo, ponoć najlepiej spalają się tłuszcze) wt->czw->sob->nd.Chcę tak ten brzuch bo jestem rozciągnięty,ale brzuch mnie<blokuje> w niektórych zgięciach.A z dietą mam problem;/ Ale może coś zdziałam jutro, póki co omawiam w 100% słodyczy,chipsów,napojów z barwnikami(cola etc.), ani nic fast-foodow.
Daję sogi !

Pozdrawiam, Kris;>

Zmieniony przez - Kris. w dniu 2013-06-29 23:21:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Kombinujesz, kombinujesz, kombinujesz.
Mawashi+aeroby, ogarnij michę i będzie ok.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 476 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4579
Kurcze;/ Robiłbym Mawashiego ale nie mam drążka zbytnio, Ale spróbuje ogarnąć dzisiaj drążek taki prowizoryczny ;) A aeroby... mógłbyś mi podesłać jakieś zdj. z ćwiczeniami? Czy zwykła skakanka 4x w tygodniu po 15min+bieganie dla kondycji wystarczy? A miche, mówisz o diecie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Zamiast drążka jakiś czas można robić Inverted Rows, tylko staraj się szybko drążek skołować.
Zacznij od 10-15minut biegania i sukcesywnie zwiększaj ten czas co tydzień.
Tak, mówię o diecie.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 476 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4579
Dzisiaj biegałem to ledwo 8min przebiegłem, ogólnie chciałbym kondycje zwiekszyć;f A te Inverted Rows to co to ? ;D A drążek za 2tyg. max powinienem ogarnąć ;d Tylko póki co zrobie plan dla początkujących z 4obwodami, a jak ogarne drążek trudniejszą wersje zaczne bo tam do wszystkich ćwiczeń prawie drązek jest potrzebny.A te Inverted Rows to co za cudo?;D A i to powinno pomóc? chciałbym trochę schudnąc, czy ten brzuch taki jak balon;D Może być uwzględniony w mojej budowie ciała? Moge wrzucić zdjęcia jeśli trzeba.Z dieta ciezko bedzie;/ Samemu ulozyc ciezko bedzie i z jej pilnowaniem tzn. nie ja decyduje co jest kupione do jedzenia więc tu jest lipa;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Inverted rows > google.pl
No to zacznij od 8min i zwiększaj.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 476 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4579
Dobra, juz wiem co to jest to samo robilem przez 3mc, ale bede robil dalej, a biegac w dni treningowe czy nie treningowe czy przez 7dni? I rano, czy wieczorem?To pomoze na moj bandzioch?;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Jak wolisz. Możesz w dni treningowe, po treningu, lub nietreningowe.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 476 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4579
A gdybym wrzucił pn-wt-sr mawashi(w rozgrzewce skakanka<lubie czasem poskakac;D), wt-czw-sb bieganie+rozciaganie po bieganiu<chce wreszcie szpagat;d> ND wolna. I mam zamiar robić diete tylko nwm, czy na redukcje czy mase czy jaką,jeśli chce tkanke tłuszczową wyeliminować z 22% do 18% żeby takiego bebecha nie miec i tluszczu na klacie? I czy to by wystarczyło żeby zrzucić tkanke tluszczowa z w/w miejsc? Czy wrzucić jakieś aeroby<czy cos w tym stylu, tylko jakie?>.I czy spalenie tkanki tluszczowej przyspieszyla by czestsza skakanka? Z gory dziekuje
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak się odżywiać, by zbudować mięśnie?

Następny temat

cwiczenia na klatke

WHEY premium