Temat został odczytany 1204 razy

Jak najlepiej przyjmowac glutamine?

zgłoś naruszenie
  • muffa
  • Pochwały:
  • Nagany:
  • Postów 1902
  • Na forum: 14 lat
  • LPA: 34424
  • Trenuje: 16
Witam!
Doradzcie mi jak najlepiej i w jakich ilosciach brac glutamine olimpu glutarol 1000?
Pozdrawiam

Depresja, Stan Umysłu Fiasko Z Życia I Z Marzeń Wszystko
To,Co Dobre Znikło Może Było By Inaczej Gdybym Miał Przed Sobą Przyszłość

[ON]
1057918366000
zgłoś naruszenie
  • blacklee
  • Pochwały:
  • Nagany:
  • Postów 101
  • Na forum: 13 lat
  • LPA: 12497
  • Trenuje: 3
Jeśli chodzi o glutarol 1000 Olimp, to mogę Tobie powiedzieć że musisz dużo tego brać . Jest to jeden z starszych supli Olimpu i w swoim składziem ma peptyd i l-glutamine. Ogolnie wychodzi drogo i dlatego polecam (sam stosuje ja od 3 tyg. z dobrym skutkiem) czysta mikronizowana l-glutamine olimpu (dostepna w sklepiku Sonbatego). A dawkowanie zalezy od tego jaki masz staz trenigowy,jak masz rozplanowany swoj trening, diete ?

"Bądź silniejszy, a będziesz miał rację"
1057919997000
zgłoś naruszenie
  • SONBATY ATLETA.PL
  • Pochwały:
  • Nagany:
  • Postów 11441
  • LPA: 92140
Fakt, z glutarolem trochę ciężko.
Bierz ok. 20 tabletek po treningu i 20 tabletek na noc.

SONBATY http://www.atleta.pl
Czlonek mafia.suple.hardcor.pl
sonbaty [http://www.atleta.pl]

członek mafia.suple.hardcor.pl
1057928221000
zgłoś naruszenie
  • Anonim
  • Pochwały:
  • Nagany:
A co sadzicie o L-GLUTAMINE FC TREC, podobno jedna kapsulka ma 700mg l-glutaminy w porownaniu do glutarolu 1000 OLIMPU to duzo, ale czy prawde pisza na opakowaniu??? Czy ktos z was to bral i przynioslo mu to jakies efekty?

Pozdrawiam

Prawdziwi Twardziele nie potrzebuja sterydow!!!
1057934212000
zgłoś naruszenie
  • muffa
  • Pochwały:
  • Nagany:
  • Postów 1902
  • LPA: 34424
  • Trenuje: 16
To nie mam tego brac tak jak jest napisane na opakowaniu?

Depresja, Stan Umysłu Fiasko Z Życia I Z Marzeń Wszystko
To,Co Dobre Znikło Może Było By Inaczej Gdybym Miał Przed Sobą Przyszłość

[ON]
1057934386000
zgłoś naruszenie
  • blacklee
  • Pochwały:
  • Nagany:
  • Postów 101
  • Na forum: 13 lat
  • LPA: 12497
  • Trenuje: 3
Moim zdaniem Trec to firma dosc dobra, choc sa lepsze. L-gluta w kapsach moze jest wygodna, dokladniej mozna dawkowac lecz wychodzi moim zdaniem drozej od l-gluty w proszku. Co do skladu 1 kapsulki to niestety jesli nie posiadasz wlasnego labolatorium to zostaje nam wierzyc w to co napisane na etykiecie i tyczy sie to tez innych supli.Odrębna sprawa jest skutecznosc preparatu, ktory niestety trzeba wyprobowac aby sie przekonac ze to co jest na etykiecie faktycznie znajduje sie srodku opakowania, ja wychodze z zlozenia ze to co dziala dobrze na jedna osobe nie musi wcale dzialac na druga. Ja stosuje od dluzszego czasu l-glutamine,bialko serwatki, cyklicznie kreatyne (wszystko Olimp)- jest to moj podstawowy zestaw supli+ oczywiscie odpowiednia dieta. Sama gluta niewiele pomoze bez odpowiednio zbilansowanej diety,treningu,regeneracji choc jak to sie mowi lepsze to niz nic. Sam kiedys bralem glutarol 1000 Olimp i cos moze mi pomogl ale w porownaniu z nowa l-glutamina Olimpa to wyszedl cieniutko zarowno cenowo jak i ze wzgledu na swoj sklad i skutecznosc. Na mnie dzilaja suple Olimpu, sa moze lepsze innych renomowanych firm ale jesli cos na mnie dziala i jestem zadowolony z efektow, ceny produktow to po co kombinowac?

1057996639000