SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak nabrac mase poczym szybko sile zdobyc?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2678

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 746
Chce kupic cos co pomoze mi wiecej podnosic glownie no i zyskac masy doradzcie mi co bedzie najlepsze obojetnie co to bedzie czy kreta czy co byle by w miare zdrowe. Z gory dzieki

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 19

Waga: 60

Wzrost: 174

Cel treningowy: Wiecej podnosic, zyskac troche masy

Staż treningowy na słowni: Miesiac

Uprawiane inne sporty: brak

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): tak

Dieta: narazie nie

Przeciwskaznania medyczne: nie

Zażywane suplementy: Nitro Bolon 2

Mariokoks

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
dieta : narazie nie
staz : miesiac

dlaczego tak Ci sie plai do podnoszenia ciezarow i brania "czegos" skoro nawet nie poznales swojego organizmu i jego reakcji na bodzce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 746
Ciwiczylem wczesniej na silowni Na wakacje 2 miesiace potem mialem przerwe tak praktycznie ciwicze 3 lata i niemoge nabrac masy mam szybkie spalanie staz zle napisalem na silece prosze o odpowiedz

Mariokoks

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
to dlaczego nie ma diety zadnej ??

nie wiem czy wiesz ale to jest przyczyna braku masy (nie wiem jeszcze jak trening ktory dobrze by bylo jak bys wkleil)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 746
A Bialko i Weglowodany wliczaja sie do diety np jak bym bral treca Hard Mass? Czy da mi efekty?

Mariokoks

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
bez diety nie

to co wymieniles czyli gainer uzywane sa jedynie do uzupelnienia brakow w diecie (np jezeli nie ma czasu na zjedzenie pelnowartosciowego posilku) ale same z siebie nie zbuduja masy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 746
To jak zrobie diete to Z garnierem bende miec dobre efekty na masse?

Mariokoks

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
prawdopodbnie tak jezeli trening odpowiedni to ok

wklej go tutaj rzuce okiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 746
Jak najlepiej ulorzyc plan treningu Np. pon-biceps,triceps,klata wtorek-grzbiet sroda-Nogi, Barki ? prosze o odpowiedz i jak i ile sie powinno dni ciwiczyc i kiedy przerwy robic?

Mariokoks

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
plan polecam cos z rodziny FBW (u mnie w podpisie jest link zajzyj tam i do spisu tematow na gozre dzialu tam czytaj wszystko o FBW)

jak juz wymodzisz jakis plan wklej do sprawdzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 746
Muglbym linka dostac planu ?

Mariokoks

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ból barków

Następny temat

bicepsy i miesnie

Wiecej