SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak mogę zostać zawodowym piłkarzem

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3166

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9
Witam wszystkich, podkreślam że nie uczęszczałem jeszcze do żadnego klubu, chciałbym zostać zawodowym piłkarzem. Czytałem już nie jeden temat o tym. Że koleś chce zostać piłkarzem, i ma np. 23 lata. Ale jest w trzeciej lidze, i nie osiągnie awansu na wyższą półkę. A ja nie chciałbym, pytać się was kiedy też będę miał tyle, bo już może być za późno wtedy. Z moim obecnym wiekiem, myślę że mam jeszcze wielkie szanse, na zrealizowanie mojego marzenia. 2lata chodziłem do klasy sportowej, myślę że byłem najlepszy z całej mojej klasy w te klocki, kiedy jeszcze byłem w Polsce. Mam niedługo 13lat, nie mam zielonego pojęcia co mam zrobić. Od niedawna mieszkam w Anglii. A z tego co ja wiem, to Anglicy są świetni w tym sporcie. I napewno bym się nieźle nauczył grać, gdybym dołączył do jakiegoś klubu.
A więc powtórze moje pytanie: Wytłumaczycie mi od A do Z jak bym mógł zostać zawodowym piłkarzem? Z góry dziękuję za odpowiedzi ;]
Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3038 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13220
Wg mnie najlepszą i najprostszą drogą jest dołączenie do szkółki piłkarskiej w Twoim mieście lub okolicy.
Tam chłopaki grają naprawdę nieźle ale zawsze możesz spróbować.

United!! United!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9
A co potem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 55
Dołącz do jakiejś angielskiej szkółki (nauczysz się tam przez rok tyle, co w Polsce przez 5), graj w piłkę codziennie jak najwięcej, przed szkołą, po szkole, nawet w domu :) Ja sam żałuję, że nie miałem jakiegoś wielkiego zapału będąc młodszym, ale może nie jest jeszcze za późno...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3038 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13220
Później jeśli jesteś dobry to wszystko potoczy się samo. Spójrz na młodzież np. Manchesteru United. Ilu młodych zawodników z akademii wystawianych jest do podstawowego składu w np. Carling Cup.
Z czasem przechodzi się coraz wyżej. Wszystko zależy od twoich umiejętności.

United!! United!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 122 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11074
Wyznacz sobie jasne cele i dzialaj. Wkladaj w to nie 90 a 100% siebie. Najwazniesze, to robic to co lubisz!!! POWODZENIA.

Zmieniony przez - Vvand w dniu 2009-09-24 16:28:39
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Manuel Neuer - najlepszy bramkarz Bundesligi pozdrawia polskich kibiców VIDEO

Następny temat

Przerzuty (kilkudziesięciometrowe)

WHEY premium