logo
zamknij zamknij

Jak jeść (proporcje) nie trzymając diety ?

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 687

0 5 0
napisał(a)
tomeknba
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Wiek 25 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 627
Chodze na silownie, nie trzymam zadnej diety i tu zadaje pytanie w jakich proporcjach jesc posilki? 5 dziennie w mniejszych ilosciach?
Zadaje pytanie nie dlatego, ze mi sie nie chce tylko duzo czasu jestem w 'biegu' i nie moge sie tak skurupulatnie utrzymac planu dietetycznego i zazwyczaj jem standartowe sniadania,obiady,kolacje etc
Krzysztof Piekarz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
tomeknba
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Wiek 25 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 627
mam 181cm i 84kg, nie robie zadnej masowki(nie jadam bog wie ile zeby przytyc) tylko zalezy mi na smuklej,umiesnionej budowie ciala
napisał(a)
koles08
Ekspert
Szacuny 79 Napisanych postów 16573 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 64092
staraj sie zjesc jakies snaidanie cos przed/po treningu i cos na wieczor i bedzie ok

co do ilosci to podlicz sobie mniej wiecej i bedziesz wiedzial
napisał(a)
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4434 Napisanych postów 93109 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 615871
Poczytaj o diecie jem/nie jem moze cię zaciekawi.

kto dąży do doskonałości - będzie zawsze wyższy nad mierność, lecz kto tylko o mierności myśli - jeszcze niżej spadnie.

napisał(a)
WladcaG
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 201 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1698
kazdy jest inny, ja jem 3 duze konkretne posilki dziennie. gdy jem 6 mniejszych jestem caly czas glodny, mysle tylko o jedzeniu wiec to nie dla mnie

Don't be Pussy!
you can win. you can die. but you can't back down

napisał(a)
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 417 Napisanych postów 56364 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 184874
można zawsze przez jakiś czas spróbować diety jem nie jem w dziale Olimpa masz temat ]

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zbyt szybki przyrost

Następny temat

Redukcja 93 kg, 182 cm wzrostu.

Co z tymi jajami?

Dlaczego nie należy myć mięsa przed gotowaniem?

Najczęstsze błędy żywieniowe

5 ćwiczeń core, które poprawią Twoja siłę

Marihuana: testosteron, zdrowie – a mięśnie

Deynn i Majewski nawiedzili Poznań!

Najbardziej znani i rozpoznawalni dietetycy w Polsce ( w dodatku przystojni)

16.09.2017 „KAMIENNA RZEŹBA 2017” W STRZEGOMIU - WYNIKI