SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak dlugo na tym samym planie?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1154

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 170 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7246
Tak jak w temacie Jak dlugo na tym samym planie? tzn. https://www.sfd.pl/temat166066/  cwicze tym planem on wrzesnia i czy mam dalej na nim jechac czy zmienic bo slyszalem jak cwiczysz na tym samym dlugo to miesnie przyzwyczajaja sie i rosna wolniej? to mam ulozyc nowy plan?

Feci, quod potui, faciant meliora potentes!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 221 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4214
jak od wrzesnia juz nim ciagniesz to czas wielki go zmienic ... po dluzszym cwiczeniu tym samym planem nastapi zastuj w rozwoju sam wiem po sobie wiec zmien sobie plan srednio powinno sie go urozmaicac co 2 miechy

co by bylo gdyby...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1972 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8170
fakt że plan wedłyg mnie wymaga pewnych zasadniczych zmian ale to wcale nie określa ile czasu powinieneś go stosować

czytałem kiedyś takie badań o skuteczności pewnych określonych sposobów trenowania i oczywiście wszystkie były robione przez 6-8 tygodni , badania wykazały że wszystkie [ mowa tu o najpopularniejszych ] zadziałały , mniej lub bardziej , ale zadziałały , i tu moja uwaga - przez te tzw. zasadnicze 6-8 tygodni zadziała dosłownie wszystko , każdy shit , każde cudo czy co tam sobie chcesz , dosłownie wszystko

jako że kulturystyka to indywidualizm to celem nadrzędnym jest odnalezienie swojego sposobu trenowania [ czyt. planu treningowego ]
mike mentzer powiedział że trening który miałby być tym twoim powinien poprostu działac zawsze i ciągle , czy stosujesz go 2 miechy czy 20 , bo skoro po tych 2 miechach zauważysz zastuj to znaczy że nie znalazłeś dla siebie rozwiązania i że to jest poprostu kolejny 'trening' który pozwoli ci przetrwać do następnego zastoju

to wszystko było po to by usprawiedliwić to co teraz powiem

stosuj treningu dopóki będziesz widział postępy , jesli po 4 tygodniach będzie zastój to go zmień [ bo to nie jest ten jedyny ] , jesli i po trzech miechach będzie dawał ci zadowalające efekty , to rób go dalej - po co zmieniać coś co działa
wszystko zależy tylko od ciebie a nie jakichś tam z góry ustalonych przez kogoś tam liczbach [ jesli ktoś stara ci się wcisnąc takie rzeczy to poprostu ściemę wali że oczy bolą - w tym sporcie nie na niczego napewno ]

mam nadzieje że rozumiesz o co mi chodzi

To live forever is a fantasy
To die tomorrow is reality
- = - = -
zaczynasz ? wejdź tutaj koniecznie http://www.sfd.pl/temat153141/ 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak to spalic ?

Następny temat

Triceps????

WHEY premium