SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak długo utrzymuje się ból po złamaniu?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1066

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 77
Witam. W kwietniu 2015 doznałam pęknięcia zmęczeniowego 2 kości śródstopia, leczenie odbyło się tak jak powinno, po kilku miesiącach na usg wykazało, że kość się nadlewa i teraz takie pytanie, jak długo może boleć ta stopa? Minął już prawie rok, a stopa boli mnie po ćwiczeniach. Czy to jest normalne, że takie urazy zostają na całe życie i czy mogę z tym ćwiczyć? Ból co prawda jest mało odczuwalny, po prostu czuję, to miejsce pęknięcia, czasem krótkie przeszywające bóle. Każde treningi kończą się po 2 tygodniach, ponieważ boję się że sytuacja może się powtórzyć.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 307 Napisanych postów 3118 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69220
Co na to lekarz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 77
Byłam z tym u lekarza 4 miesiące temu ostatnio i powiedział, żebym przyswajała dużo wapnia, przepisał suplementy i ewentualnie jeszcze raz na usg, ale nie byłam bo myślę, że od ostatniego nic się nie zmieniło- kość podobno się zrosła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 307 Napisanych postów 3118 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69220
Jak nie chcesz chodzić po lekarzach, to nie pytaj na forum. Nikt tu nie wywróży niczego. Może potrzebujesz jakieś fizjo.


Zmieniony przez - Tygrys_85 w dniu 2016-01-07 19:02:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 77
Dobrze, myślałam, że wypowie się ktoś kto miał podobną sytuację i wie z doświadczenia jak długo utrzymuje się ból po złamaniu. Ktokolwiek?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

obciążenie

Następny temat

Dieta na mase dla ektomorfika

Wiecej