SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak długo (jeśli w ogóle) można jechać na dopingu, by nie zacząć niszczyć zdrowia?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1702

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 13
Witajcie. Jestem tutaj nowy i nie będę udawał, że znam się na rzeczy. Jestem obecnie na mocnej redukcji z trenerem, ale mam zwyczaj planowania rzeczy na lata do przodu, stąd moje pytanie już teraz.

Gdybym chciał zacząć robić konkretną masę (z utrzymaniem diety nie mam problemu, chodzi raczej o czas, w jakim odbywa się przyrost), to czy można, a jeśli tak to jak długo, jechać na koksie i nie zniszczyć sobie zdrowia? Trener twierdzi, że można jechać około roku, jeśli się to dobrze ustawi, jednak on się nie zajmuje koksem i przekazał mi to, co twierdzą jego znajomi zawodnicy. Jak to wygląda naprawdę? Gdybym chciał w przyszłości wejść na wspomaganą masę i zrobić dobrego mięśnia, po czym przestać i utrzymać to, co zbudowałem, to czy będzie to możliwe? Mam 23 lata, wszystkie badania w normie.

Znalazłem temat o tym, jak doping może niszczyć zdrowie ale nie znalazłem nic o tym, po jakim czasie i dawce się to zaczyna. Czy możecie mi doradzić?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94387 Napisanych postów 364315 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668759
ok , tylko to jest w tym dziale obowiązkowe bez wyjątków
na pewno wpisze się jeszcze trochę osób
można wszystko byle z głową
lekarze zawsze będą straszyć
90% ludzi już powinna nie żyć przez papierosy i alko ale nie ma reguły dożywają 100 ci co palą i piją
wszystko zależy od twoich ukrytych chorób/wad/tolerancji organizmu
temat rzeka
i tak naprawdę nikt nie wie na czym to do końca polega

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94387 Napisanych postów 364315 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668759
tak długo aż umrzesz
a tak poważnie to ja z saa już nie zejde nigdy będę tylko przeplatał cykl/mostek(htz) teraz bym się załamał bez testa
htz w innych krajach to norma u nas czarna magia
a ile ci zdrowie pozwoli na bicie w większych ilościach soku to już nikt ci nie powie


Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2015-07-27 17:35:02

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 6 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 35
Lodzianin1 czyli że nie można brać sterydów przez jakiś okres i ich od tak.odrzucić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94387 Napisanych postów 364315 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668759
jak nie można ? robisz pct i tyle
tylko ja z 4 zaraz z przodu naturalny poziom miał bym już sporo nizszy niż 20 latek tak więc wole go trzymać wyżej
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Co nieco innego Łodzianin miał na myśli. Można brać sterydy i można bez nich funkcjonować natomiast HTZ to dla mnie czy Łoodzianina najlepsze rozwiązanie tylko htz nie jest cyklem . Na htz bierze się niewielkie dawki testosteronu 100-250mg , czasami małą dawkę IA w dniu iniekcji, dobrze też dołożyć małe dawki GH , jednak trudno trafić na ori i melatoninę.

Natomiast jeśli chodzi o cykle znam takiego co leciał 8 lat i miał przerwę 6miesięy i znam ludzi co robili 4 tygodniówki, napewo czym krótszy cykl tym łatwiej się odblokować. Tak w streszczeniu.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94387 Napisanych postów 364315 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668759
i jak chcesz dalej dyskutować w tym dziale proszę wypełnić profil aby twój wiek był widoczny.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 2027 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22077
Ja chciałbwym podyskutować (: od 3 lat jestem na cyklu gdzieś od ok 2 na 500 deka 500 testo tygodniowo. Do tego okresowo wszelkie orale. Wiem że wy obniżacie czasami ilości SAA na podobę kuracji zastępczej. Czy jesteście pewni że jest to potrzebne bo ja co jakiś czas sobie obiecuję że na jakiś czas odstawię chociaż dekę i polecę na samym testo 500 ale ten czas nie następuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94387 Napisanych postów 364315 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668759
ja ci nie powiem czy jest to potrzebne to twoja decyzja
ja napisałem na swoim przykładzie ja pierwszy cykl miałem ok 20 lat wstecz
tylko kiedyś cykle to były metka 20 mg czy omka 10 tyg po 250 mg week i przerwa
teraz od kilku lat jestem non stop na syntetyku
próbowałem mostka na samym hcg ale po kilku tyg libido siadło stawy się odezwały wskoczyłem znowu na testa jak ręką odjął
dlatego będę ( raczej ) leciał bomba i htz dla odsapnięcia plus hcg co 6-7 tyg
to htz to takie bogatsze bo jak wiadomo htz to trzymanie testa w widełkach ja będę go trzymał na pewno trochę wyżej
znajomy na silce facet dobrze po 60 poszedł do lekarza chciał htz lekarz zaczął mu czarować o szkodliwości itd.
facet chodził o kulach po przejściu bloku w koło miał dość po schodach wchodził na raty
na siłkę trafił właśnie po jakims złamaniu nogi bo chciał trochę wzmocnić mięsnia i tak od treningu do treningu z nim rozmawiałem i od ponad roku leci na cypio 250 mg co 10 dni bije w niebo wzięty trenuje normalnie chodzi normalnie i wrócił do sexu
badania jak na swój wiek bardzo dobre zaczął dbać o siebie witaminy jakies białko dodatkowo inny człowiek.


Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2015-07-27 18:58:24

Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2015-07-27 19:02:00

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 13
Dzięki za odpowiedzi. Tak właśnie wydawało mi się, że musi się dać jakoś uniknąć niszczenia organizmu, skoro tylu ludzi przez tyle czasu bierze i żyje. Oczywiście mówię tu o normalnym "cywilnym" treningu na masę, a nie zawodnikach, bo tam raczej zdrowie znaczenia nie ma. Czyli jednak się da :) W takim razie zaczynam czytać temat i kto wie, może za 2-3 latka jak przyrosty przestaną mnie zadowalać, wezmę to i owo z uwzględnieniem zdrowia.


Offtopic, który mnie bardzo interesuje - jest coś, co można załatwić legalnie w Polsce, a co działa bardzo dobrze na wzrost? Mówię o dopingu, nie kreatynie czy białku :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94387 Napisanych postów 364315 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668759
Hormon wzrostu -lecz w tym wieku już nie urośniesz.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94387 Napisanych postów 364315 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668759
lodzianin1
i jak chcesz dalej dyskutować w tym dziale proszę wypełnić profil aby twój wiek był widoczny.


kolego ponawiam swoją prośbę inaczej zostaniesz w nim zbanowany , wpisz w profil swój wiek

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

redukcja wakacje 2015

Następny temat

sok w strzykawce do jutra

WHEY premium