SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak cwiczyc klatke?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7608

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 97
Takie glupie pytanie ale dalej niewiem jak to jest. Jezeli cwicze klatke w jeden dzien na poziomej lawce to potem juz caly trening mam cwiczyc na poziomej. A jezeli cwicze WYCISKANIE SZTANGI W LEŻENIU NA ŁAWCE SKOŚNEJ-GŁOWĄ W GÓRĘ to potem sztangielkami tez glowa w gore? Niepotrafie tego dokonca wytlumaczyc, ale ktos mi tak mowil ze jak cwicze na poziomej to wszystkie cwiczenia tak, a jak na sosnej to wszystkie cwiczenia na skosnej. Wytlumaczcie mi to plz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Wez rob sztanga na prostej sztangielki na skosie do tego rozpietki i szafa gra

Mozesz mieszac skos nie skos nie rob calego treningu na poziomej lub na skosie

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 49
Ja bym sugerował łączenie tych sposobów ćwicz ,sztanga na poziomie i na skosie , jeśli chodzi o rozpitki to jednego dnia na skosie innego w poziomie ,dołożysz na wąskim uchwycie wciskanie sztangi na poziomie i narazi powinno wystarczyć (no ewentualnie jeszcze sztangielkami)
To moja propozycja pozdro!!

----===RIKO===----

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 579 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4606
robertto ci dal dobrą propozycje lawka plaska, slosna, rozpietki plaska, skosna, i ja bym ci jeszcze zaproponowal przenosy na koniec gora 2 serie, ale skoro zaczynasz cwiczyc to jezeli 4 cwiczenia robisz typowo rozwojowe, bo przenosy to sa takie "specyficzne", to rob gora po 3 serie na cwiczenie

Na początku stworzyłem niebo i ziemię

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
Trenując określoną grupę mięśniową powinieneś tak dobrać ćwiczenia by pobudzały różne partie tej grupy. Dlatego wykonuje się wyciskania lub rozpiętki pod różnymi kątami. Gdybyś miał pobudzić wyłącznie n.p. górę klatki - to robiłbyś wyłącznie na skosie górnym. Ktoś kto powiedział ci, żebyś robił ćwiczenia tylko na skosie lub tylko na płaskiej niezbyt zna się na rzeczy. Podstawowymi ćwiczeniami są ćwiczenia na ławeczce płaskiej pobudzające głównie środkowe partie klatki, na ławeczce skośnej w górę - pobudzające górne rejony, skośnej w dół pobudzające dolną część i "podkreślające" klatkę, rozpiętki pod różnymi kątami - rozciągające mięśnie oraz tzw. brama czyli krzyżowanie linek działające odwrotnie niż rozpiętki i pobudzające najbardziej wewnętrzne rejony klatki.

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 579 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4606
z braku laku jak ktos ma checi to tak bedzie wykonywal ruch na lawce plaskiej ze da sie i dolna czesc klatki zrobic

Na początku stworzyłem niebo i ziemię

...
Napisał(a)
Usunięty przez Banan za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 730
robisz wyciskanie na plaskiej, wyciskanie na skośnej (sztangą albo hantlami) i rozpiętki...

"Każdy kilogram obywatela z wyższym wykształceniem szczególnym dobrem narodu"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 228 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1109
mozesz tak robic ale jak jeden trening robisz na skosie to drugi trening rob na prostej 1 trening sztanga a drugi hantelkami mieszaj treningi i baw sie dobrze ;)

Brain And Skills

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

motylek -jakie cwiczenia

Następny temat

Nowcjusz - potrzebna dosc dobra pomoc :)

WHEY premium