SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Jak brac pomocy :)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1412

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 267 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 8912
Witam mam prośbę zeby ktos mi pomogl i powiedzial jak dawkowac te suplementy :

BCAA - Activlab
Carbo - po treningu?
Bialko - w celu uzupelnienia diety z rana pomiedzy pierwszym a drugim posilkiem?
Jablczan Kreatyny
Monohydrat
Beta Alanina

I jeszcze mam pytanie mianowicie jaki srodek byscie polecili na stawy itd? Bola mnie nadgarski i moze jakis sumplement by w tym pomogl z gory dzieki ;)

Nazw pelnych odzywek nie podawalem bo to chyba zbedne ;)

Wiek 21 lat staz 7-8miesiecy waga 75kg
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6193 Napisanych postów 140956 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1034511
wszystko znajdziesz juz w dziale, zaproponuj swoje dawkowanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 423 Wiek 23 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 15333
BCAA Przed i po treningu/ Carbo po treningu / Białko po treningu, wg braków w diecie, może być pomiędzy pierwszym a drugim posiłkiem/Mono rano, Jabłczan po treningu/Beta alanina przed śniadaniem, przed treningiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 267 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 8912
BCAA - Przed i po treningu ( moze jeszcze z rana? ) pracuje fizycznie
CARBO - Po treningu
BIAŁKO- Pomiedzy pierwszym a drugim posilkiem
MONO - rano
JABLCZAN - po treningu
BA - Przed sniadaniem i po treningu

No tak jak napisał Shrom, bedzie gitarka? :)

I jeszcze raz sie przypomne , cos pomoze na te nadgarstki? :) Bola mnie przez moja prace.

I jeszcze jedno, moze zaproponowalibyscie do tego zestawu cos typowo na wzrost sily? Czy sama kreatynka wystarczy ? :)

Zmieniony przez - pudziant w dniu 2013-02-26 19:52:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 423 Wiek 23 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 15333
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 534 Napisanych postów 21096 Wiek 6 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 294357
bcaa daj przed i na treningu
a po wypij sobie bialko + carbo

na nadgarstki mozesz sprobować animal flexa np
cos typowego na siłe z supli to wlasnie kreta

Zmieniony przez - wincol w dniu 2013-02-26 20:13:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Czyli dac bialko miedzy pierwszym i trzecim posilkiem + po treningu? Czy darowac sobie ta pierwsza dawke i zjesc jakis malowartosciowy posilek i wypic tylko po treningu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Białko przyjmujemy jeżeli mamy jakieś braki w diecie, jeżeli nie możesz dostarczyć dziennego zapotrzebowania białka z pożywienia to ładuj kiedy chcesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 534 Napisanych postów 21096 Wiek 6 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 294357
ile białka Ci brakuje w diecie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
To jeszcze mam takie pytanie , wybralem jakie dokladnie odzywki bede spozywal i bardzo bym prosil o ocene :)

BCAA AVTIVLAB XTRA
OLIMB CARBONOX
BIALKO ULTIMATE PROTEIN - lub - SFD Mass Activator
SFD TRIMAL
Vitalmax - Creatin Monohydrate
SFD - SFD PURE BETA ALANINE

Zmieniony przez - pudziant w dniu 2013-02-26 20:45:32

Zmieniony przez - pudziant w dniu 2013-02-26 20:49:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
bcaa bym tylko dał inne bo te maja tylko 50% bcaa
w zamian np. Bcaa Powder z Hi teca

carbo , białko o ile brakuje b/w diecie,
reszta ok
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PB 5 - test

Następny temat

kreatyna mleko