SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak brać białko

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1284

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 95
Witam ! Zakupiłem sobie to oto białko : WPC ŁOWICKIE 1800g SUPER BIAŁKO 80% SERWATKI.Mam 16 lat , 179 wzrostu , waze 65 kg .Na siłownie uczeszczam 3 razy w tygodniu (pn,sr,pt) i trenuje tam 1,5 godziny . TEraz mam pytanie , mianowicie , kiedy mam brać to białko , w jakie dni , o ktorej godzinie , jak je rozrabiać itd itd ;) z góry bardzo dziękuje
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 306 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8025
"stosować takie białko , ponieważ ma mało tłuszczów i redukujac tłuszcz nie bedziemy tracić miesni" - no i co w związku z tym że ma mało tłuszczów?

"Wola psychiki, daje wyniki" - Jan Łuka.

...
Napisał(a)
Usunięty przez TomQ-MAG za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 322 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7380

Jeśli spodobało Ci sie to co napisałem, to zamiast dać soga kliknij tutaj
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3085 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19258
autorze widać nie wiesz nawet do czego służy białko...
Białko=pierś z kurczaka;)
Bierze się je wg braków w diecie której zapewne nie masz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402295
odzywke stosujesz kiedy braknie Ci bialka z pozywienia,
masz ustalona jakas diete czy jesz "na oko"?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 95
jem na oko , ograniczyłem słodycze , słodzone i gazowane napoje itd , poprostu odrzywiam sie zdrowo , a białko zakupiłem dlatego , ponieważ nie przepadam za mięsem ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82718 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699615
mięso to nie jedyne źródło białka

Zmieniony przez - flex1976 w dniu 2014-03-16 15:15:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 95
wiem , ale moje pytanie brzmi jak brać to białko przed czy po treningu i wgl , a nie co ma białko a co nie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402295
dostałes odp.juz, widac ze nie czytasz w ogole co napisalismy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 95
"odzywke stosujesz kiedy braknie Ci bialka z pozywienia, " dużo mi to daje do myślenia , naprawde
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402295
np.jezeli masz malo bialka w jakims posilku to wtedy mozesz sobie podbic jego ilosc popijajac porcje odzywki bialkowej,
jasniej czy jeszcze nie za bardzo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 95
Czyli np jak mam np jakaś zupe , to wtedy moge sobie rozrobić białko i po obiedzie je wypić ta ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna + Aminokwasy proste?

Następny temat

Chcę coś ze sobą zrobić!!

WHEY premium