SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak brać bcaa i czy warto prać mono na przy redukcji

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1610

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 111
Witam. po kilku miesiącach ćwiczeń stwierdziłem ze chcę zrzucić zbędny tłuszcz, bo jestem zalany. ludzie z działu trening już pomogli mi ułożyć plan treningowy na rzeźbę. Teraz potrzebuję informacji na temat supli. ogólnie od 2 miesięcy biorę aminokwasy BCAA i w dni treningowe podane jest 10g przed i 10g po treningu. A ja po treningu od razu wskakuje na rowerek stacjonarny i śmigam 30-40 minut. I teraz nie wiem czy dawkę po treningową brać po treningu siłowym ale przed aerobami czy po wszystkim. A druga sprawa to taka ,ze mam akurat w domu kreatyne, monohydrant 1250 mega caps z Olimpu. I czy opłaca się ją w ogóle brać podczas redukcji tkanki tłuszczowej przy treningu na rzeźbę? Np po to by podczas spalania tłuszczu zwiększyć czy chociaż nie stracić mięsni, no i jak tą kreatyne brać. Z góry dziękuje
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 10282 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52628
redukcja na cyklu z kreatyną to b.dobry pomysł i coraz cześciej stosowany

co do bcaa - to daj przed siłowym i przed aero
po aero posiłek po treningowy
jak cie stac możesz odrazu po aero też dać bcaa
zdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 111
kreatynke tak jak jest na opakowaniu ? czyli 4 kpsy(5g) na czczo z rana i 4 kapsy po treningu i teraz siłowym czy po aerobach ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
5g po aerobach w DNT 5g wystarczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 111
Aha dobra czyli w DNT tylko dawka z rana. I to pytanie może głupie, ale dziś zaczynam cykl , za godzinę idę na siłkę, a dziś nie brałem rano kreatyny bo pewien nie byłem, więc brać dziś dawkę potreningową czy to tylko strata i do jutro odłożyć? a i czy powinienem pić dużo wody podczas cyklu z kretyną?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Mozesz wziąć dzis 5g potreningowo.
Ok 5l wody byłoby wskazane.
Zdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 11766 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64285
pij tyle ile potrzebujesz , kreatyna nie bedzie dawala warunkow twojemu pragnieniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 10282 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52628
2x5g w dt i 5g w dnt
wody tyle żeby nie czuć pragnienia
zdr
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czas na wycinkę

Następny temat

KREATYNA 2 cykl

WHEY premium