SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak Zaczeła Sie Twoja Przygoda Z Siłownią ...

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1826

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 154 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4828
Witam wszystkich !

Napiszcie jak zaczeła się wasza przygoda z siłownia ...

Moja przygoda z siłownia zaczeła tak
Pewnego pięknego dnia będąc u kolegi w domu
Dostałem esa od dziewczyny ze zrywa ze mną
Troszke się zdenerwowałem i wtedy kumpel zaproponował zebym
Pojechał z nim do jego wujka do siłowni
Pojechaliśmy raz i od tamtej pory nie mogę przestać chodzic;d


Czekam na wasze opowieści :)


Zmieniony przez - Smog8 w dniu 2009-06-03 15:48:57

Rozpoczynając Walke Zawsze Doprowadzi Ją Do Końca ...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1902 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13287
powiem tak .
Jak byłem w 6 klasie podstawówki byłem z 4 razy na siłce u kumpla , ale nie znałem ćwiczeń prócz płaskiej bica i rozpiętek.
wycisnąłem 48 kg.
Jeszcze wcześniej mój brat miał siłkę i tez ćwiczył.

Moja przygoda z siłka zaczęła się zaraz na początku 2 klasy gimnazjum , ale nie powiem w jakich okolicznosciach , bo nie chce psuć reputacji koledze z którym ćwiczę
Na początku była lipna ławka marketowa , coś koło 40 kg obciążenia i mały prosty gryf 6kilo , oraz 4 kilowy hantelek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 12202 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 152586
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 154 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4828
tylko tamte tematy są troszke stare jak sam wiesz ...

Rozpoczynając Walke Zawsze Doprowadzi Ją Do Końca ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 3926 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 28444
na wakacjach w 2006 kumple na wsi u mojej babci mieli siłke z betonikow 30 i 50kg
wycisnęłem 2x 30 a oni 50 machali kika razy
postanowłem ze do następnych wakacji tez bede tyle brał
w zimie zrobiłem podobna siłke i sie machało
wtedy człowiek składał sie tylko z klatki ewentualnie z bic i tric
a cwiczenie na serio zaczeło w zimie 2008 na lepszej siłce od wtedy wszystko cwicze;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 168 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2931
Moja przygoda zaczełą sie tak że przyszłem do Technikum byłą siłownia i poprostu zaczełem ćwiczyć :D Fascynujace prawda?:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dziewczyna patrze odważna. Przez smsa zrywać :D

Ja to od zawsze jakoś tak chciałem mieć duże bice itp.
Na początku - w 1 gim kupiłem sobie hantle taki 2x10kg :D Pocwiczyłem z tydzien i postawilem do kąta bo sie nie chciało.
Potem kupilem łamany gryf, bo juz sobie powiedzialem, ze czas sie wziąć i cwiczyc. Wynioslem na strych i tam zostało.
Ale pewnego pięknego słonecznego popołudnia zapadlismy do mnie na strych zeby postrzelac z wiatrowy Kumple patrzą, sprzęt lezy i sie pytaja czemu nie cwicze, ja tam mowie ze sie niechce, wiadomo samemu tam na strychu zamulac.
No to wzielismy jedną strone strychu wysprzątalismy na cacy, polozylismy deski na trociny [jako panele], dywanik jakis sie znalazło. I tak lezały na srodku wyzej wymieniony sprzet. Ale sobie pomyslelismy, ze to za malo i trzeba poszukac jakiejsc ławki. I sie fajnei złozylo akurat kumpel mial taką fajną samoróbke i stojaki. Kupilismy przynieslismy i cacy. Ale brakowało obciązenia to ze złomu wzielismy.
I tak od 1 lipca '08r ćwiczę sobie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
było ban
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Moja Garazowa Silownia

Następny temat

[ART] Żartobliwie o siłowni.

Wiecej