SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak Papierosy niszczą masę. Krótka moja historia.

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8785

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 14 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 552
Ćwiczę bez przerwy już 2 miesiąc. Przez ten czas wspomagam się odżywkami tj: Gainery, kreatyna, dekstroza, białko, witaminy itp.
Udało mi się zorganizować siłownie.
Przez pierwszy miesiąc, podczas którego rzuciłem palenie, udało mi się przytyć 8KG. Jestem WIELKIM ektomorfikiem i startowałem z 58 kg wagi ciała.
Ale pękłem jak bańka mydlana po miesiącu. Zacząłem palić. Od miesiąca wchodzę na wagę i jak 66kg było, tak jest nadal. Dzisiaj zauważyłem pierwszy spadek masy, pomimo dalszego zażywania suplementów.
Tym samym chciałbym rozwiać wszelkie wątpliwości na temat wpływu palenia na budowanie masy.
Dużo czytałem i zgłębiałem wiedzę na tym forum. Mam świadomość tego, co oznacza palenie. Codziennie będę starał się przestać. Nawet małymi kroczkami. Mam nadzieję, że będziecie mnie w tym wspierać.

Zmieniony przez - TriasOne w dniu 2010-03-12 18:27:19
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 276 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10576
Masz racje kolego. Mam podobnie, gdy staram się rzucić palenie, bardzo dużo jem, a gdy pale jeść sie zbytnio nie chce ;d . Rzucamy razem ;D !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
Ćwiczę bez przerwy już 2 miesiąc. Przez ten czas wspomagam się odżywkami tj: Gainery, kreatyna, dekstroza, białko, witaminy itp.



Przez pierwszy miesiąc, podczas którego rzuciłem palenie, udało mi się przytyć 8KG.

jak kazdemu innemu poczatkujacemu na poczatku i na dodatek z odzywkami czyli szalu nie ma

Od miesiąca wchodzę na wagę i jak 66kg było, tak jest nadal. Dzisiaj zauważyłem pierwszy spadek masy, pomimo dalszego zażywania suplementów.

chooj w to wszystko jak pewnie diety nie ma a trening frajerski



wsparlem wystarczajaco ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4401 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22973
ziomlogos mistrz motywowania

--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 198 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8429
jaki gosciu

nie wazne kto umrze pierwszy...
wazne kto wiekszy!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
dokoncze diziela

Ale pękłem jak bańka mydlana po miesiącu.

palilem 5 lat i pewnego wieczrou chcialem sprawdzic jak to by bylo nie palic

skutek

nie pale juz 1,5 roku

cienki jestes w te klocki trzeba przyznac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 46 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1792
ziomlogos - sog za twoją historie

Osobiście nie pale, dla mnie to jeden wielki syf, ale życzę powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 264 Wiek 47 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3427
nie pale 12 lat. i jest git. ziomlogos czym by tu bylo to forum bez ciebie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2484 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23923
Nie pale juz 21 lat i dziewięć miesięcy, czyli od poczęcia

Im trudniej
Tym łatwiej.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
ziomlogos czym by tu bylo to forum bez ciebie?

rownie dobrze mozesz spytac co by bylo jak bys sie nie urodzil
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 608 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6208
Przy rzucaniu palenia większość osób tyje (coś tam ze stymulacją jakieś tarczycy czy UJ tam wie )... więc się nie ciesz

"Po dzikich, wolnych wilkach zostały tylko sny
Nie krzykną już "obława", nie będzie żadnej walki
Bo nie ma więcej wilków, zostały tylko psy"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

moja i nie tylko moja uboga siłownia :D

Następny temat

Okablowanie

WHEY premium