SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Jak łączyć dwa tryby ćwiczeń

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1019

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 765 Wiek 23 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2775
Nie chcę tu nikogo kwestionować, ale robicie powoli papkę z mózgu. Jedni mówią tak, drudzy siak, komu mam wierzyć? Tak, jakbym był mega niedoświadczony, to bym z marszu dał MC, czemu nie? :D Ale no panowie, zdecydujcie się. :D Na razie robię "A", jeszcze go dopracujemy, dzięki za dotychczasową pomoc.
napisał(a)
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 12866 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 90304
Rób ten plan, który ci podałem. Chociaż są izolowane ćwiczenia nie jest zły.

MC przy małych ciężarach i odpowiedniej technice można zacząć własnie w wieku 16 lat. Jeżeli nie zaczniesz zaraz szaleć i targać na MC 200kg, nic Ci nie będzie.

Ale jeżeli chcesz, twoja droga treningowa jak mówiłem też nie jest zła.
Bo wzmocnisz prostowniki i przygotujesz się do MC, co też jest dobrym wyjściem.

Pozdrawiam.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 765 Wiek 23 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2775
Bardzo dziękuję, wszystko się wyjaśniło. :)
Czy na bicepsy ma być jedna seria? Czemu na triceps są dwie?
napisał(a)
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 12866 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 90304
Oj, nie dopisałem. Na biceps również 2.

Tu masz krótki i ciekawy artykuł o FBW:
http://www.sfd.pl/[art]_FBW-_Full_Body_Workout_by_georgu-t364504.html 

napisał(a)
Początkujący
Właśnie ten czytałem. Czytałem wszystkie artykuły o FBW na tym forum forum, które są podwieszone.

Wrażenia? - dodając do ćwiczeń ABS Poziom 2 (nie śmiać się :D ) jestem wykończony, czuję, że mięśnie naprawdę dzisiaj pracowały, martwię się tylko, że zaszufladkowaliśmy wszystkie pod-partie, typu przedramiona i łydki. Co z nimi?

Dieta? Dzisiaj udało się zjeść tyle, ile miałem zjeść wraz z pomocą artykułów s.m.p.a, wszystko jest na dobrej drodze. Gdyby nie te egzaminy.... :/
napisał(a)
Znawca
Łydki pracują przy przysiadzie, a przedramiona w każdym ćwiczeniu.
Jeżeli nie zaczniesz brać dopingu, będziesz się rozwijał równo, nie masz się co martwić :>

napisał(a)
Początkujący
Nie biorę. :) Jestem bardzo zadowolony (już po drugim dniu!) :D Czuć, że całe ciało pracowało.
napisał(a)
Początkujący
Nie będę zakładał kolejnego tematu w odżywianiu, napiszę tutaj:

1. Biegam trzy razy w tygodniu po 45 minut (teraz będę miał przerwy, egzaminy). W kalkulatorach do kalkulowania dziennego zapotrzebowania kalorycznego chcą bym podał intensywność treningów. Co mam zaznaczać? Dodam, że robię też FBW, to co zalecił mi Venc1Lq

2. Robię ABS i ćwiczenia na skośne mięśnie brzucha. Wystarczy? Dodam, że brzuch jest w tym momencie większy niż klatka piersiowa (nie dlatego, że mam tłuszcz, po prostu w ogóle nie mam klaty...) Czytałem, że warto kontynuować, zwłaszcza biorąc pod uwagę bodźce, które stymulują całe ciało do nadbudowywania tkanki mięśniowej. Co radzicie?

3. Jak już jesteśmy to tak z ciekawości spytam - mam straasnie długie ręce, prawdopodobnie od długich miesięcy podciągania się na drążku. (tak na marginesie nie ma w szkole osoby o dłuższych ramionach :D ) Przy wyprostowanej pozycji dłonie prawie dotykają kolan. :P Z tego prawdopodobnie powodu codziennie mam zimne ręcę, zwłaszcza dłonie. Nawet jeśli jest 30 stopni a ja siedzę i piszę na komputerze, one i tak są zimne! Czuję, że nawet dziewczynie zaczynam grać na nerwach mając takie kostki lodu. :D Coś z krążeniem? Do lekarza się wybrać?

4. Czy własnoręcznie zrobione szejki (a już parę robiłem) mają być zamiennikiem któregoś z posiłków czy dodatkiem?
napisał(a)
Początkujący
napisał(a)
Początkujący
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na 4-8 tygodni.

Następny temat

plan do oceny

Leksykon suplementacji: N-acetyl-l-cysteina Anna Karcz- długo wyczekiwany powrót! Grzegorz Kępa- "oczyszczenie" branży Paige Hathaway na stole operacyjnym! Trening funkcjonalny Suplementacja na odchudzanie - Johimbina Suplementacja a timing - czyli co i w jakich porach dnia spożywać Waxy maize, vitargo vs carbo – o co tu chodzi?