SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak łączyć dwa tryby ćwiczeń

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2042

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 765 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2791
Nie chcę tu nikogo kwestionować, ale robicie powoli papkę z mózgu. Jedni mówią tak, drudzy siak, komu mam wierzyć? Tak, jakbym był mega niedoświadczony, to bym z marszu dał MC, czemu nie? :D Ale no panowie, zdecydujcie się. :D Na razie robię "A", jeszcze go dopracujemy, dzięki za dotychczasową pomoc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Rób ten plan, który ci podałem. Chociaż są izolowane ćwiczenia nie jest zły.

MC przy małych ciężarach i odpowiedniej technice można zacząć własnie w wieku 16 lat. Jeżeli nie zaczniesz zaraz szaleć i targać na MC 200kg, nic Ci nie będzie.

Ale jeżeli chcesz, twoja droga treningowa jak mówiłem też nie jest zła.
Bo wzmocnisz prostowniki i przygotujesz się do MC, co też jest dobrym wyjściem.

Pozdrawiam.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 765 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2791
Bardzo dziękuję, wszystko się wyjaśniło. :)
Czy na bicepsy ma być jedna seria? Czemu na triceps są dwie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Oj, nie dopisałem. Na biceps również 2.

Tu masz krótki i ciekawy artykuł o FBW:
https://www.sfd.pl/[art]_FBW-_Full_Body_Workout_by_georgu-t364504.html 

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 765 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2791
Właśnie ten czytałem. Czytałem wszystkie artykuły o FBW na tym forum forum, które są podwieszone.

Wrażenia? - dodając do ćwiczeń ABS Poziom 2 (nie śmiać się :D ) jestem wykończony, czuję, że mięśnie naprawdę dzisiaj pracowały, martwię się tylko, że zaszufladkowaliśmy wszystkie pod-partie, typu przedramiona i łydki. Co z nimi?

Dieta? Dzisiaj udało się zjeść tyle, ile miałem zjeść wraz z pomocą artykułów s.m.p.a, wszystko jest na dobrej drodze. Gdyby nie te egzaminy.... :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Łydki pracują przy przysiadzie, a przedramiona w każdym ćwiczeniu.
Jeżeli nie zaczniesz brać dopingu, będziesz się rozwijał równo, nie masz się co martwić :>

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 765 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2791
Nie biorę. :) Jestem bardzo zadowolony (już po drugim dniu!) :D Czuć, że całe ciało pracowało.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 765 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2791
Nie będę zakładał kolejnego tematu w odżywianiu, napiszę tutaj:

1. Biegam trzy razy w tygodniu po 45 minut (teraz będę miał przerwy, egzaminy). W kalkulatorach do kalkulowania dziennego zapotrzebowania kalorycznego chcą bym podał intensywność treningów. Co mam zaznaczać? Dodam, że robię też FBW, to co zalecił mi Venc1Lq

2. Robię ABS i ćwiczenia na skośne mięśnie brzucha. Wystarczy? Dodam, że brzuch jest w tym momencie większy niż klatka piersiowa (nie dlatego, że mam tłuszcz, po prostu w ogóle nie mam klaty...) Czytałem, że warto kontynuować, zwłaszcza biorąc pod uwagę bodźce, które stymulują całe ciało do nadbudowywania tkanki mięśniowej. Co radzicie?

3. Jak już jesteśmy to tak z ciekawości spytam - mam straasnie długie ręce, prawdopodobnie od długich miesięcy podciągania się na drążku. (tak na marginesie nie ma w szkole osoby o dłuższych ramionach :D ) Przy wyprostowanej pozycji dłonie prawie dotykają kolan. :P Z tego prawdopodobnie powodu codziennie mam zimne ręcę, zwłaszcza dłonie. Nawet jeśli jest 30 stopni a ja siedzę i piszę na komputerze, one i tak są zimne! Czuję, że nawet dziewczynie zaczynam grać na nerwach mając takie kostki lodu. :D Coś z krążeniem? Do lekarza się wybrać?

4. Czy własnoręcznie zrobione szejki (a już parę robiłem) mają być zamiennikiem któregoś z posiłków czy dodatkiem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 765 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2791
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 765 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2791
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na 4-8 tygodni.

Następny temat

plan do oceny

WHEY premium