SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak ćwiczyc i ile?

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1468

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17
Witam wszystkich,mam 17 lat, przy wzroscie 174cm waze 70kg, chciałem rozwinąc sobie muskulature, ostatnio zaopatrzyłem się w drązek i ławeczke skośną do brzuszków. chciałbym rozwinąc miesnie brzucha(kaloryfer), ramion, pleców i najwazniejsze, klatki piersiowej, chciałem doradzic sie jak cwiczyc i ile cwiczyc oraz w jaki sposob, (bez jakichkolwiek odzywek czy drastycznych diet) z góry dziekuje za fachowe odpowiedzi
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 92 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 982
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 92 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 982
http://www.kulturystyka.pl/atlas/  tu masz wszystko ;] troche poczytaj i rozpisz sobie trening. Daj do oceny i po sprawie

Staram się bardzo ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 92 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 982
PS. Dieta zaraz po sumiennym treningu jest kluczem do sukcesu

Staram się bardzo ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 311 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17154
Ogolnie dieta jest wazna a nie posilek po cwiczeniach ;p poszukaj troszke tego jest duzo na tym forum xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17
szczerze powiedziawszy to ja to juz wszystko przeczytałem ;) chodzi o to ze nie wiem jak rozpisac sobie ten trening prosze o pomoc albo gotowy plan zeby wmiare szybko przybrac na miesniach, czy cwiczyc kilka seri do zmeczenia danego cwiczenia czy jak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 156 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 673
Jakoś słabo czytałeś...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozciągnięcie się...

Następny temat

Upadek mięśniowy - art

WHEY premium