SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jajka

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1978

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 210 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1625
Witam! Czy jajka są w miare dobrym zrodlem bialka ? Czytalem ze jedno jajko zawiera 6,3g bialka, 6,9g tluszczu i ok. 0,5g wegli. Co o tym sadzicie ? Mozna po treningu zjesc tak ze 1-2 jajka gotowane na twardo?

Kempus

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
po treningu wegle proste glukoza , carbo itp.
a potem możesz dać jajko

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 210 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1625
Ale wlasnie nie chce przesadzac z weglowodanami. Staram sie troche stracic na wadze. Dostalem rade aby wegle zastapic bialkiem ktorego szczerze mowiac jem chyba za malo oraz zdrowymi tluszczami. Co radzicie??????????

Kempus

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
jaką masz diete ,lepiej rozpisz

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 210 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1625
Jakiejs konkretnej, ulozonej dietry nie mam. Przestrzegam tylko kilku podstawowych zasad czyli: odrzucilem cukier, maslo,margaryne,makaron,jem malo ziemniakow, pije tylko wode mineralna, tylko ciemny chleb, owoce ( glownie jablka, chociaz staram sie ograniczyc ich spozycie do 1-2 dziennie ).Moze za pare dni kiedy bede mial wiecej czasu to sprobuje ulozyc jakas diete i dac Wam do oceny. Cwicze jak na razie tylko 2 dni w tygodniu ale zwieksze to z czasem do 4 razy. Polsilki mam o nastepujacych godzinach:
I posilek - 6.15
II posilek - ok.9.30
III posilek - ok.12.00
IV posilek - dopiero ok. 20.00 poniewaz w godzinach ok. 13.30-19.30 siedze w szkole i w tym czasie nic nie jem ( oraganizm sie juz przyzwyczail )
Przepraszam za moj "nieprofesjonalizm" ale postaram sie ulozyc jak najszybciej jakas dietke.

Kempus

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 210 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1625
I jak bedzie z jakimis radami?

Kempus

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 256 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10749
dołóż piąty posiłek w szkole. jakieś kanapki z tuńczykiem albo łososiem na przykład.

jeśli chodzi o ww to proste węgle z carbo, od biedy glukozy lub banana są akurat niezbędne. przeczytaj posty quazara "robimy dużą masę" i o CKD

pozdrawiam:)

Rada: Patrz sie prosto w oczy kiedy z kimś gadasz
Nie ważne to czy pytasz czy odpowiadasz...
Prosto idź przez życie po co sie skradasz?
Chyba swój rozum posiadasz?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 210 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1625
A to carbo ? Kiedy brac ? Za bardzo sie na tym nie znam bo nigdy tego nie bralem. Nie przytyje po tym za bardzo? Chodzi mi glownie o jak naj wieksze zredukowanie tluszczu ( ale bez przesady )i poprawienie swoich miesni. Dzieki wielkie za wszelkie sugestie.
Pozdrawiam! Dzieki!

Kempus

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
carbo po treningu wcelu uzupełnienia glikogenu
owoce zmniej jesli chodzi o redukcje lepsze warzywa i dostarczaj odpowiednią ilość zdrowych tłuszczy

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta

Następny temat

Super Trening i dieta na mase oceńcie

WHEY premium