SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jablczan vs mono

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3700

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 153 Wiek 30 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4920
Czesc. Zastanawiam sie jaka jest roznica pomiedzy tymi kreatynami? Ktora sie lepiej nada do tego, a która do tamtego? Czy można je spożywać razem, bo z tego co wiem można, ponieważ sa różne mixy, nawet w gainerach wystepuje parę form kreatyn. Wiem, że tematów jest sporo ale może wiecie coś nowego, lub jakaś ciekawostka dotycząca właśnie brania w jakiś konkretny sposób.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Obie są do tego samego, jabłczan to monowodzian + kwas jabłkowy.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
kreatyna to kreatyna, bez względu na formę, ma to samo działanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699593
Bez roznicy , sam musisz spróbować i dopasować ta która będzie odpowiednia dla Coebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 22 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 927
Jedno i to samo? Czemu go w błąd wprowadzanie. Wystarczy wyszukać frazę w Google i masz ładnie opisane. To są 2 różne działania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
To podaj te dwa różne działania jak możesz.

To tak jakbyś wziął odzywkę białkową koncentrat i izolat i powiedział że jedno jest na mase drugie na siłę.


już widze te opisy, mono na mase, jabłczan na siłę, ktoś kiedyś palnął głupotę i krąży tak bajka w necie.


Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2018-04-23 22:54:08
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699593
kamyczeek
Jedno i to samo? Czemu go w błąd wprowadzanie. Wystarczy wyszukać frazę w Google i masz ładnie opisane. To są 2 różne działania


Może nawet 4?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12017 Napisanych postów 160346 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234093
jablczan to nic innego, jak polaczenie kwasu jablkowego z klasycznym momnohydratem, co mialo na celu ziekszenie jego rozpuszczalnosci w plynach i zwiekszenie biodostepnosci, co jednak okazalo sie zabiegiem malo przydatnym z tegoz punktu widzenia, gdyz wchlanianie mono rowniez jest na wysokim poziomie.

jednak ze wzgledu na dodatek kwasu jablkowego mozna upatrywac sie pewnych korzysci metabolicznych, ktore powiazane sa z aktywnoscia miesnia, jednak na takim poziomie, ktory nie do konca jest odczuwalny przez wszystkich i zazwyczaj jablko dziala jak klasyczna kreatyna
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 153 Wiek 30 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4920
Słyszałem, że jablczan jest lepszy m redukcję a mono na masie. Wiem, ze jest sporo tematów w Internecie, ale chciałem zasięgnąć rady tutaj, bo tu wiem że ktoś ma pojęcie, a niektóre artykuły krążące po necie nawet niewiadomo czasami kto to pisał.

Aha czyli jednak jakas różnica jest, ale praktycznie żadna skoro tylko w rozpuszczalnosci w napoju. Ja i tak kreatyny nie rozpuszczam tylko biorę jedna miarke na język i popijam 150 ml wody.

A waszym zdaniem takie mixy różnych kreatyn to pic na wodę, czy jednak prawda? Wiem dieta, trening najważniejsze, ale z tego co widzę sporo jest form kreatyny. Co byście polecili do kreatyny jeszcze by uzyskać jak najlepszy efekt?



Zmieniony przez - Varghulf w dniu 2018-04-24 14:07:27

Zmieniony przez - Varghulf w dniu 2018-04-24 14:09:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12017 Napisanych postów 160346 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234093
nie ma wiekszyej roznicy czy miks, czy pojedyncza forma, zreszta zrobisz kilka cyklonow, to sam jakies wnioski wyciagniesz

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 153 Wiek 30 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4920
Miałem już sporo cyklów na krecie, ale trenuje z przerwami. Przyznam, że najlepiej działała na mnie Kreta z Olimpu, ale brałem jeszcze gainera Scaitec Jumbo, a z tego co wiem on też zawiera sporo różnych form kreatyn. Teraz mam kreatynę z innego forum, bo nie wiem jak u Was kupować można. Tam jakoś łatwiej i czytelniej wszystko było. Ten gainer brałem razem z Kreatyną Olimpu, nie wiem czy nie za dużo łykałem tej krety (10g dziennie + w gainerze jakieś ilości).

A co sądzicie ogólnie o tym gainerze co napisałem? Jest drogi, ale czy warto dopłacać jako uzupełnienie diety? Niestety czasami w robocie przerwy dosyć krótkie, więc wypić na szybkiego zamiast posiłku było by w sam raz.


Zmieniony przez - Varghulf w dniu 2018-04-24 19:57:59

Zmieniony przez - Varghulf w dniu 2018-04-24 19:59:54
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co jeść i ile? [redukcja]

Następny temat

Prośba o pomoc w suplementacji; trening na masę; do 200zł miesięcznie.

WHEY premium